Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Są jakieś plusy po wbiciu 30 lvl? Niewiele mi brakuje ale większość jest minusów i nigdy nie czułem się tak samotny, zrezygnowany i zmęczony życiem jak teraz. Z plusów mógłbym wymienić:
- Brak libido więc nie chce mi się bezmyślnie gonić za kobietami i dawać im atencje. Bardziej szukam ułożonej towarzyszki życia, z którą jest o czym pogadać a niekoniecznie jest ładna
- Jesteś wykluczony z rynku matrymonialnego, bo nikt nie widzi w tobie potencjalnego partnera ale już ojca czyichś dzieci xD Plusem jest to, że schodzi z ciebie presja na dobry wygląd czy ubiór bo każdy cie ma za "zmęczonego starszego pana, głowę rodziny który nie ma czasu"
- Schodzi z ciebie presja na wygląd bo nikt nie oczekuje od ciebie tego. Wady postawy, wzroku, zmęczona morda to wszystko jest akceptowane w pewnym wieku i nikogo nie dziwi

#przegryw #agepill #doroslosc #wykop30plus #wykop30club #przegrywpo30 #samotnosc #przemyslenia #tinder #zwiazki #relacje #tfwnogf #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Są jakieś plusy po wbiciu 30 lvl? Niewiele mi...

źródło: 33f8ab914082b517dae468fae0d227320a41e89c288c4b75a8fc13dbdcb7963e

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Są jakieś plusy po wbiciu 30 lvl? Niewiele mi brakuje ale większość jest minusów i nigdy nie czułem się tak samotny, zrezygnowany i zmęczony życiem jak teraz.


@mirko_anonim: To nie ma nic wspólnego z wiekiem. Zacznijmy od tego, że 30 jest mocno przereklamowane (to bardziej bariera psychiczna). Fizycznie to różnicy przez następne 5-6 lat nie odczujesz. Dopiero wtedy gdzieś nastąpi powolna degradacja.

Libido nie masz pewnie przez kiepski styl życia. Zrzuć brzucha, poćwicz trochę na siłowni, śpij normalnie i nie żryj samego syfu, to ci wystrzeli. Główna różnica między 20 a 30 jest taka, że zaczynasz odczuwać skutki bycia
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

- brak libido to nie kwestia wieku a zdrowia, to że ci się nie chce to oznaka że organizm wyłacza najmniej potrzebne funkcje
- nie jesteś wykluczony z rynku jeśli dobrze wyglądasz, a jeżeli popracowałeś nad sobą to nabierasz dystansu i w nosie masz szalone baby z kotem z ich wymaganiami
- ja po 30 zaczałem mieć faktycznie pieniądze na dobre ubrania, kosmetyki i fryzjera i wyglądam 100 razy
  • Odpowiedz
@Kebab_po_browarze:

najpierw bluepillowy cope ("przecież każdy sobie kogoś znajdzie", ), potem załamka, potem redpillowy cope (że niby trzeba podrywać, wyjść do ludzi) potem załamka, dziś to taki blackredpill

ja to sobie ogarnałem wszystko tak:
1) jak ludzie mnie nie chcą to ok, sam sobie pojadę na narty czy wakacje, albo w małym gronie - ma to zalety bo nie trzeba
  • Odpowiedz
najpierw bluepillowy cope ("przecież każdy sobie kogoś znajdzie", )


@m_ney: Wydaje mi się, że w tym zdaniu brakuje podpunktu "ale trzeba korzystać z okazji".
Dwa razy w życiu szansa przebiegła koła nosa. Za trzecim razem od razu ją wykorzystałem.
  • Odpowiedz
@Kryskamatyska: To tak nie działa. Jak jesteś w topce to masz częśto szanse, jak jesteś normikiem to masz czasami, jak jesteś na dnie to nie masz żadnych szans. Nigdy.
  • Odpowiedz
@m_ney: To zależy, jakiej szansy oczekujesz. Ja nie szukałem modelki z Instagrama. Za to znalezienie baby z normalnym wyglądem (niebrzydka, ale i bez szału), która nie jest p----------a umysłowo, uważam za większy sukces niż modelkę z insta ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kryskamatyska: Ja też nie szukałem modelki i jakoś tak się składało że żadna mnie nie chciała. Dopiero jak podostrzyłem wygląd, zacząłem lepiej zarabiać to nagle się okazało, że zaczynam się podobać dziewczynom. Dziwne nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): > Dużo kobiet po 30 jest samotnych tak więc łatwo będzie Ci kogoś znaleźć.

Niby tak, ale dla przeciętniaka z wyglądu (pod warunkiem chociaz lekko ponadprzecietnego poziomu majątku) realne szansa pojawiają się dopiero u mocno zmęczonych życiem kobiet pod 40, którym już bardzo bardzo mocno bije alarm pod nazwą "DZIECKO!!!!"

  • Odpowiedz
5) to niestety zrozumiałem za późno ale looxmaxing ile wlezie. Wyglad to podstawa w relacjach międzyludzkich. Doszła broda, usuwanie blizn, sylwetka, barber i dobre ubrania.


Czyli generalnie olałem społeczeństwo które olewa mnie i zająłem się swoimi sprawami.


@m_ney: xDDDDD ale giga #copium dalej jesteś atencyjną c00rvą i oczekujesz aprobaty społeczeństwa, inaczej byś lał na tego pseudo fryzjera "barbera" co za 200z//h strzyże identycznie jak Grazynka osiedlowa fryzjerka 50/h
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: prawda jest taka, że im bliżej do 30 tym gorzej. Najlepsze lata życia każdej osoby to 18-25 i niech nikt tego nie neguje. Niesamowita regeneracja, chęć do dzialania, chęć do posiadania multum zajawek, nauka, chęc robienia jakiejś tam kariery i zdobywania osiąnięc. Mnóstwo czasu i znajomości na studiach, melanże, okazje do przelotnych relacji z kobietami w ICH PRIME TIME czyli 18-22 gdy mają najwięcej do zaoferowania.

Niestety w wieku
  • Odpowiedz