Wpis z mikrobloga

@KodakPlamisty: są takie zawody, ale nikt normalny nie będzie o tym głośno mówił, żeby nie psuć rynku. tylko w programowaniu są tacy frajerzy, co chwalą się zarobkami i zachęcają wszystkich wokół do programowania.
  • Odpowiedz
są takie zawody, ale nikt normalny nie będzie o tym głośno mówił, żeby nie psuć rynku


@ly000: i tu się mylisz, ale pozwolę Ci się domyślić jakie to zawody w których nie można zepsuć rynku a są lepiej płatne niż programista
  • Odpowiedz
@KodakPlamisty: ja uważam ze elektryk. Znam gościa który robi domofony w nowych budynkach potem zostawia kartkę ze podłączy płytę . Za podłączenie płyty bierze 100zl i stawia pieczątkę. Jednego dnia obskoczyłem 250 mieszkań. Matematykę zostawiam Tobie.
  • Odpowiedz
@Fury_Warrior: ale to nie jest praca zdalna. Dodatkowo zarobiłeś 2500zł, ale wymaga to dużo wysiłku. Jak programista możesz popracować 2h dziennie i dostać za to jakieś 1500zł
  • Odpowiedz
@KodakPlamisty:
1. są, ale są intelektualnie wymagające i wycieńczające. Nie obrażając ani nic: prawdopodobnie sobie nie poradzisz, wnioskując po formie i miejscu twojego pytania.
2. Nie miałem wsparcia rodziców, skończyłem infę dziennie w dużym mieście, od razu po maturze na studia.

W skrócie, to nie ma drogi na skróty.
  • Odpowiedz
@Saly: ok to z innej beczki. Elektryk tez siedzi i planuje elektryke w budynku i rysuje jakies badziewia w CADzie. i z domku sobie pracuje na freelance i jego robota w sumie jest fajniejsza bo robi cos dla ludzi a nie kolejna apka ktora ma uzaleznic i wkurzac popupami.
  • Odpowiedz
@MythicRaider: ocenianie intelektu ludzi po wpisie na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Po drugie, nie pytałem o opinie tylko czy są takie zawody. Po trzecie nie pytałem o drogę na skróty, typu "kurs zostań milionerem w 10 dni" tylko czy istnieją jakieś zawody spełniające warunki podane w głównym poście, do których można się dostać bez drogi na skróty, więc wszystko co napisałeś można skwitować jednym pytaniem "Kto
KodakPlamisty - @MythicRaider: ocenianie intelektu ludzi po wpisie na wykopie ( ͡° ͜ʖ...

źródło: 1srpec

Pobierz
  • Odpowiedz
@KodakPlamisty: 1. Takie ocenianie jest jak najbardziej zasadne, jeśli takie pytanie na poważnie zadajesz na wykopie. Zawody spełniające kryteria które wypisałes wymagają wnikliwości oraz sprawnego przeszukiwania zasobów wiedzy. Ty zadałeś pytanie zadawane 10x w tygodniu na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
2. Kto pytał? No ty pytałeś, to ci odpowiedziałem w pierwszym słowie postu, mając podejrzenie, że więcej może nie dotrzeć. To co napisałem później, to jedynie rozwinięcie.
3. zdanie z drogą
  • Odpowiedz
@MythicRaider: 1. Po pierwsze nie siedzę na wykopie codziennie, więc nie widzę pytania zadawanego 10 razy tygodniowo kiedy dziennie dochodzi 10000 wpisów. Po drugie większość tych pytań dotyczy programowania, które wykluczyłem. Po trzecie, czy tobie na serio trzeba zadawać pytania dokładnie jak na jakimś egzaminie. Może powinienem napisać "Czy są zawody do których... (kontynuacja wpisu) jeżeli twoja odpowiedź to tak, wymień minimum 5 i uzasadnij swoją odpowiedź", od ludzi bez autyzmu
  • Odpowiedz
@KodakPlamisty: Ad. 1 Dosłownie potwierdzasz moje obawy, brak wnikliwości, dążenia do znalezienia odpowiedzi, wybranie dobrej przestrzeni na zadanie pytania. Na podstawie swojego doświadczenia wykluczam szanse na sukces osoby zadającej takie pytanie jak ty, w zawodach których kryteria wymieniłes.

Ad 2. Rozumiem, dalej podtrzymuję. Programowanie nic do tego nie ma. Swoją drogą, skoro chcesz wykluczyć programowanie, to odnosząc się do Ad. 1 niepotrzebnie użyłeś tagu.

Ad. 3 Otrzymałeś odpowiedź która cię nie
  • Odpowiedz
@KodakPlamisty: sprzedaż, pozyskiwanie klientów, leadów - jak jest dobry towar i dobra komisja to zarobki 30k to jest dla topowego przedawcy tygodniówka, dla dobrego 2tyg. dodaj do tego język mnożysz przez kurs wymiany

generalnie też prace managment że tylko podbijasz pieczątke że coś można zrobić itd teoretycznie powinieneś siedzieć i analizować a praktycznie możesz klepać bez zatwierdzania
  • Odpowiedz