Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mój jeszcze obecny niebieski rozgląda się za lepszą opcją opcją. Nie ważne skąd wiem, niestety jest to pewne. Mam ochotę napluć mu w twarz, za to że nie ma w sobie na tyle uczciwości, żeby zakończyć sprawy między nami. Wykopki piszą, że baby są hipergamiczne, a z chłopami nie jest lepiej. Oddasz mu serce na dłoni to kopnie cie w dupe i pójdzie szukać atencji u niedostępnych szonów. Serce mnie boli, bo wydawał mi się uczciwą osobą. Parafrazując film, dałabym sobie za niego uciąć rękę i dzisiaj nie miałabym ręki .

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #zalesie #gorzkiezale



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 42
Wykopki piszą, że baby są hipergamiczne, a z chłopami nie jest lepiej.


@mirko_anonim: hipergamia dotyczy tylko kobiet :p
I twój problem to wypadkowa tego problemu.

Było trzeba znaleźć sobie normalnego, statystycznego chłopa, a nie typa do którego łasi się 80% reszty kobiet ¯\(ツ)/¯
totalna bzdura, nawet nie chce mi się zaczynać tłumaczyć dlaczego. Trolujesz, prawda?


@Ulfric_Stormcloak: No tak, wiem, na wykopie chady to synonim zła i tylko oni zdradzają (no i kobiety też, wiadomo), a dobre chłopaki z tagu to idealne materiały na partnerów xD

trochę toksyczne sformułowanie nie sądzisz?


@Ulfric_Stormcloak: Przecież nawet w tym wątku są takie komentarze i plusy przy nich xD Zarzucasz mi trolling, a sam tak się zachowujesz.

@
No tak, wiem, na wykopie chady to synonim zła i tylko oni zdradzają (no i kobiety też, wiadomo), a dobre chłopaki z tagu to idealne materiały na partnerów xD


@choochoomotherfucker: widzę że dla ciebie swiat jest zero jedynkowy :p

powodzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)
@wykolejony: Na pewno nie byłam taką złą, żeby zasłużyć sobie na taki koniec.

@Ulfric_Stormcloak: To, co zacytowałeś, to coś, co czasem piszą wykopki, to nie jest moje zdanie. Napisałam też, że skłonność do zdrady nie zależy od wyglądu czy osobowości, więc gdzie tu zerojedynkowość? To Ty sugerujesz, że zdradzają tylko osoby o określonym wyglądzie/charakterze, ale nie wyjaśniłeś, o jakie osoby chodzi i dlaczego tak jest.