Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mój jeszcze obecny niebieski rozgląda się za lepszą opcją opcją. Nie ważne skąd wiem, niestety jest to pewne. Mam ochotę napluć mu w twarz, za to że nie ma w sobie na tyle uczciwości, żeby zakończyć sprawy między nami. Wykopki piszą, że baby są hipergamiczne, a z chłopami nie jest lepiej. Oddasz mu serce na dłoni to kopnie cie w dupe i pójdzie szukać atencji u niedostępnych szonów. Serce mnie boli, bo wydawał mi się uczciwą osobą. Parafrazując film, dałabym sobie za niego uciąć rękę i dzisiaj nie miałabym ręki .

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #zalesie #gorzkiezale· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 42
@mirko_anonim: fascynują mnie te komentarze wyżej XD jak chłop szuka sobie dupy na boku to jego partnerka się nie stara wystarczająco albo to ona wybrała sobie "bad boya chada 10/10 i to jej wina!!!" aleee jak kobieta szuka sobie innego bolca to 100% jej wina, hipergamia, kobiety nie są stałe w uczuciach!!! - no wykopki w pigułce.
Co do ciebie OP-ko, jeśli dowod jest namacalny - profil na Tinderze, zdjęcia z