Wpis z mikrobloga

Dla mnie ludzie którzy piszą takie rzeczy jak ty są strasznie ograniczeni


@wezsepigulke: Dla mnie ograniczeni są kierowcy cięzarowek, co akurat mnie wcale nie dziwi skoro, skoro jedynym wymogiem do pracy w tym zawodzie sa dwie sprawne ręce. Zaraz pewnie napiszesz o jakiś mitycznych testach psychologicznych xD Takie ciężkie to badanie że między skierowanie muszą wsadzać Jagiełłę bo normalnie z pewnością by go nie przeszli xD
@Ar_0 W ogóle ten przepis będzie martwy. Można i tak wyprzedzić jak ktoś jedzie "znacznie" wolniej od dopuszczalnej prędkości. Ani nie ma narzędzie żeby stwierdzić z jaką konkretnie prędkością się porusza ciężarówka przed nami, ani definicji co to oznacza "znacznie". Nic tu się nie będzie dało udowodnić. Ale januszki dostały kiełbasę wyborczą. Jak łatwo niektórych urobić to się aż w głowie nie mieści.
@wezsepigulke: wpisałem 100 bo to okraglutka liczba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
10 byłoby za mało, a 1000 za dużo. Zresztą zależy od prędkości z którą się jedzie. Przy prędkości 180 kmh może wyprzedzisz 400 tirów, przy prędkości 130 kmh wyprzedzisz 100 tirów, a przy prędkości 80 kmh nie wyprzedzisz ani jednego tira
@wezsepigulke: a gdzie ja napisałem ze przekraczam prędkość? Gościu czytaj ze zrozumieniem

Jakbys jechał z prędkością światła to wyprzedziłbys wszystkie dwa miliony polskich ciężarówek w ciągu sekundy. Pasuje?