Wpis z mikrobloga

Liczę na solidne sankcje ze strony EU i USA.


@AntyKuc: obawiam się, że PIS nie pierdnie bez konsultacji z USA i być ta ustawa była wdrożona za ich porozumieniem albo cichym przyzwoleniem. Nie ma co ukrywać, ale nie ma tak drugiego służalczego rządu dla USA jak PIS. Robią wszystko za darmo a nawet i dopłacają za możliwość wykonywania poleceń wielkiego brata. A do tego są anty UE z która USA nie
@AntyKuc: sankcje z ue z uwagi na jakiekolwiek dzialania pis skoncza sie tak, ze pis powie ze musi zabrac 500 czy 800+ zeby je pokryc, bo zla unia nienawidzi wielkiej niepodleglej polski i chce ja zniszczyc i jeszcze dostana mnostwo glosow od debili ktorzy sa za wyjsciem polski z unii bo wg. nich jedyne co unia robi to niszczy kraj i pieniedzmi z polski funduje niemieckich uchodzcow, absolutnie by mnie taki
@Howkiee czemu najsmutniejsze? Ludzie przede wszystkim chcą przeżyć, a o górnolotnych ideach myślą dopiero gdy zaspokoją najbardziej podstawowe potrzeby. Nieliczne jednostki, najczęściej nie tylko wybitne ale też nie mające nic do stracenia, poświęcą się - ale to tylko symbol i podbudowa pod przyszłą legendę.
@AntyKuc: co ty gadasz xD przecież to USA zakulisowo naciska na to aby takie komisje powstawały XDD we Francji, Niemczech i tak dalej takie komisje są już od jakiegos czasu, naoglądałeś się TVNu i #!$%@? jakies kocopoły po internecie. PS
…Unia Europejska ma w planach stworzyć również komisje badająca rosyjskie wpływy
@Howkiee Nie ma w tym nic smutnego, taka jest po prostu prawda o człowieku i społeczeństwie. Ty możesz nad tym ubolewać, płakać i to wypierać, a przyjdzie taki PiS, zrozumie to, zaakceptuje i da ludziom pieniądze. To sprawi, że ludzie będą na nich głosować, bo każdy myśli o sobie, swojej rodzinie i bliskich. Tak naprawdę żeby pokonać PiS trzeba dać ludziom więcej i bardziej niż PiS aby ich kupić. To z kolei
I to jest najsmutniejsze... wielu ludziom zaczęło dopiero przeszkadzać jak nie było co do gara włożyć. Dziadek był górnikiem i opowiadał mi jak podczas strajków były osoby, które przyszły tylko dlatego, że obiecano im kasę za samo pojawienie się ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Howkiee: bo p0lacy niczym nie różnią się mentalnie od kacapów oprócz bycia siłą wyciągniętymi do zachodniej strefy kulturowej.
I to jest najsmutniejsze... wielu ludziom zaczęło dopiero przeszkadzać jak nie było co do gara włożyć. Dziadek był górnikiem i opowiadał mi jak podczas strajków były osoby, które przyszły tylko dlatego, że obiecano im kasę za samo pojawienie się ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Howkiee: A możę to nie jest takie głupie...
Polacy nie wyjdą i tak nigdy tłumnie na ulice, co najwyżej pyta.pl zrobi relacje z hapeningów.