Wpis z mikrobloga

Marsz 4 czerwca traktowałem w kategorii happeningu PO, nie chciało mi się na to poświęcać sporej kwoty na dojazd do Warszawy.

Jednak dzisiaj stwierdziłem, że pojadę. Dzisiejsze wydarzenia to jednak krok przekraczający granicę podziałów politycznych. To już nie jest marsz PO. To będzie marsz obywatelskiego sprzeciwu. A koszt dojazdu to niska cena za brak wyrzutów sumienia, że nie wyszedłem na ulicę, że publicznie nie krzyknąłem "NIE".

#bekazpisu #duda #oswiadczenie #4czerwca
  • 42
@PiccoloGrande ACTA, ACTA2, podatek cyfrowy,

sam Tusk zapowiadał że ten kto zaproponuje podwyżkę podatków wyleci z jego rządu po czym podniósł VAT wyjątkowo na jeden rok po czym 4 lata go nie obniżał i jest do dziś

obiecywał tanie państwo i PIT, VAT i CIT 15%

obiecywał obniżenie zatrudnienia w administracji publicznej (wzrosła o 400tys)

obiecywał obniżenie długu publicznego (wzrósł dwukrotnie)

Afera hazardowa
Afera stoczniowa
Afera Amber Gold
Afera Podsłuchowa
Afera Wyborcza
No a kto ma takie zasięgi żeby zorganizować porównywalnie duży marsz anty PiS? Każdy kto by go organizował mógłby z reszta byc jakos tam nazwany. A to by był człowiek co kiedyś startował z jakiejś listy, a to robił zakupy w tym samym sklepie co Tusk.


@IlawaNidzica: tylko że gdyby była to inicjatywa oddolna społeczna na której byliby również przedstawiciele różnych partii to spoko

a to jest zwyczajny wiec polityczny organizowany
@apee: "jeden tylko pisowski wałek przykrywa to co wypisałeś wyżej, a tych wałków są dziesiątki"
Proszę podaj 10 wałków PiS które (każdy osobno) przykrywają cała podana listę. Poważnie pytam chce mieć do dyskusji. Może być 9 bo załużmy ze uchwalenie lex Tusk może takie być. Proszę jeszcze o 9 sztuk
@eaazel 70 mln w błoto, sprzedaż Lotosu za guziki, 160 mln złotych przewalone na respiratory, pobicie pracownika KNF i próba korupcji w Noble Bank, wydanie 123 milionow w ncbr dla kolesi Zalka, 26 latek z dotacja na ileś milionów, Ostrołęka i #!$%@? 2 mld złotych, wały po choryzont na szpitalach covidowych, Córka lesniczego, Cześć Wujku, prawo pisane pod Obajtka i #!$%@? setki a nawet tysiace innych przypadkow.