Wpis z mikrobloga

Marsz 4 czerwca traktowałem w kategorii happeningu PO, nie chciało mi się na to poświęcać sporej kwoty na dojazd do Warszawy.

Jednak dzisiaj stwierdziłem, że pojadę. Dzisiejsze wydarzenia to jednak krok przekraczający granicę podziałów politycznych. To już nie jest marsz PO. To będzie marsz obywatelskiego sprzeciwu. A koszt dojazdu to niska cena za brak wyrzutów sumienia, że nie wyszedłem na ulicę, że publicznie nie krzyknąłem "NIE".

#bekazpisu #duda #oswiadczenie #4czerwca
  • 42
1. #!$%@? trybunału
2. Szpiegowanie opozycji Pegasusem
3. Afera Szumowskiego
4. Miliardy dla TVP
5. SKOK i Getback
6. Spółka Srebrna / afera Kaczyńskiego
7. Wybory kopertowe
8. Burdel w wojsku za Macierewicza (Misiewicze/śmigłowce) i burdel obecnie (włącznie z praniem brudów w mediach).
9. Przejęcie Lotosu, sprzedaż za bezcen rafinerii, ceny paliw sterowane na polityczne zamówienie.
10. Glapinski/dojenie ludzi inflacją.
@eaazel:
@maszpozdro:
„z drugiej strony nigdy nie byłem uczestnikiem takich marszy
@#!$%@? czas najwyższy, później już możesz nie mieć okazji XD”
Wykopy już nie raz wychodziły na ulice przeciwko pisowskiemu reżimowi ()
Tzn ani razu się nie udało ale za to dawały dużo plusów a Orlen dostał dużo minusów (òóˇ)
No i lepiej iść teraz bo kaczafi zakaże wszystkiego
Pobierz
źródło: 6E2B0745-D249-40AD-B48B-55D11D05103C
tylko że gdyby była to inicjatywa oddolna społeczna na której byliby również przedstawiciele różnych partii to spoko


@Sprus: wcale nie byłoby "spoko". KOD był oddolną inicjatywą, na którą przyszli również przedstawiciele partii. Strajk kobiet też. Może przez tydzień były neutralne a potem i tak zostały powiązane z politykami. Więc ten tydzień neutralności nic nie zmienia, wszyscy o tym zapomnieliby i tak
@Sprus: Za Tuska moje oszczędności tak nie topniały, jak teraz. Żaden rząd nie łamał konstytucji, jak obecny. Żaden rząd nie wspierał tak nepotyzmu, jak obecny i nie uczynił z niego takim standardem. Doskonale pamietam rządy Tuska i na zasadzie kontrastu już wole by on rządził niż Kaczor.
PIS uczynił 23% podarek VAT, jako stały. Co z tego, ze Ci PIT obniżyli, jak Co zdrowotne podwyższyli i nie można jej odpisać. Przesunęli
Polacy wiedzą, co chcą zmienić (PIS), ale nie wiedzą na co. Dlatego wcześniej jednoczyli się na marszach promujących aborcję, a teraz będą się jednoczyć na marszach organizowanych przez Donalda Tuska. Za Komuny było to samo, Solidarność wiedziała, że chce zmienić rząd, ale nie wiedziała co zrobić potem.