Wpis z mikrobloga

@Aokx: kurcze, myślałem że ktoś jest lewakiem, gdy nie chce się rozmnażać. Przynajmniej od lewaków są wyzywani ci, którzy mówią, że spadająca dzietność to dobra wiadomość. To jak to w końcu jest?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 5
@P35YM1574: Lewakami są ci którzy rozdają kasę, a rozdawanie kasy żeby zwiększyć dzietność w dłuższej perspektywie nie działa.
  • Odpowiedz
@klawiszs: moze wyjasnisz co na tym memie jest nieprawda? Kryspin polegl to moze ty dasz rade.

O ile ogarniasz kogo w ogole przedstawiaja zdjecia bo on juz na tym etapie odpadl.

Dej wyjasnienie.
  • Odpowiedz
@Aokx: Oczywiście, że nie działa. Jeśli stan majątkowy ma wpływ na dzietność to tylko w odwrotną stronę - im większa bieda tym większa dzietność. Wiadomo, że sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana i łatwo pomylić korelację z przyczynowością, ale trend jest taki, że zarówno im biedniejszy kraj tym większa dzietność jak również im biedniejsza grupa społeczna danego kraju tym większa dzietność. Natomiast nie wystarczy być za rozdawnictwem, żeby być lewakiem, bo
  • Odpowiedz
Ale PiS to nie lewica, partia forsująca idee narodowo-katolickie, narrację konserwatywną i szkalująca mniejszości narodowe i seksualne po prostu nie może być lewicowa. Każdy kto twierdzi inaczej jest debilem


@Keiosss: PiS nie byl partia lewicowa kilka lat temu. Aktualnie nie forsuje niczego prawicowego i skrecil ostro w polityke socjalna wiec nazywanie pisu prawicowym to zwyczajny blad.

Dzisiejszy pis to skrajna lewica chodzaca do kosciola i nic wiecej a religia nie okresla
  • Odpowiedz
Aktualnie nie forsuje niczego prawicowego i skrecil ostro w polityke socjalna wiec nazywanie pisu prawicowym to zwyczajny blad. Dzisiejszy pis to skrajna lewica chodzaca do kosciola i nic wiecej

@Bloodhorn: XDDD
Zajrzałem na profil bo właśnie kojarzyłem ten nick ze znaleziskami konfy i się nie pomyliłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@klawiszs: zadalem ci proste pytanie o mema ktorego wrzuciles a ty sie zesrales o randomowy komentarz nie odpowiadajac co jest typowe dla osob z takim awatarem. To raczej nie jest moja wina ze takie osoby wszedzie gdzie sie tylko da robia z siebie mapetow xD

Mogles odpowiedziec ale zamiast tego odpowiedzi unikasz jak kazdy klaun ktoremu brak podstawowej wiedzy.

Na przyszlosc nie wrzucaj grafik ktorych nie rozumiesz bo sie osmieszasz (
  • Odpowiedz
moze wyjasnisz co na tym memie jest nieprawda

@Bloodhorn: to jest to PROSTE pytanie? Mam Ci tlumaczyć mema, że np. Szumlewicz nie jest większym komunistą od Lenina, Biden nie jest socjalistą, a Xi Jinping kapitalistą? Czy może to, że Xi Jinping jest obok Korwina najbardziej prawicowy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Biden nie jest socjalistą


@klawiszs: to nie robi z niego prawicowca XD

że np. Szumlewicz nie jest większym komunistą od Lenina


@klawiszs: lewakow zamienili miejscami i to jest najwieksze klamstwo.

Szumi nie rozumi. Widze ze to twoj idol i wyznajesz te sama dewize xD
  • Odpowiedz
@Bloodhorn: tak, Biden, przywódca największego kapitalistycznego tworu w dziejach ludzkości, bęfący neoliberalistycznym fanem statusu quo, jest lewakiem XDDDDD
  • Odpowiedz
@Bloodhorn: zresztą, od kiedy Pinochet albo Stalin byli lewakami?XD I jeśli wylecisz mi tu z 'NSDAP MIAŁO SOCJALIZM W NAZWIE' to wiedz, że masz zerową wiedzę polityczną.
  • Odpowiedz