Wpis z mikrobloga

zaorany po mistrzowsku jego własnymi zaklęciami :)


@robert5502: Mam nadzieje, że nie nazywasz Słowa Bożego zaklęciami, ale tak - gość dostał tak jak powinienem każdy kto stał się faryzeuszem.
Przed Bogiem wszyscy są równi


@Lipathor:

No, ale jak wisi tylko ukraińska falga to nie są równi. Ksiądz chciał aby obok ukraińskiej też zawisła polska flaga.

O Boże znaczy to, że Wiech jest hipokrytą i Wykopki. Jakie piękne samozaoranie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz oydamoydam - >Przed Bogiem wszyscy są równi

@Lipathor: 

No, ale jak wisi tylko ukra...
źródło: flaga
@Lipathor: wiele religia nakazuje, ale z reguly nie bierze sie wszystkiego 1:1, inaczej do teraz mialbys krucjaty i inne wesole zabawy pokroju inkwizycji. Tzn, tak samo jak "nastawienie drugiego policzka" nie oznacza ze ksiadz powinien dac sie zamordowac nie broniac sie przed napastnikiem, tak tutaj tez nie oznacza to ze ma postepowac jak jezus i traktowac wszystkich idealnie tak samo.
To, ze ksiedzu przeszkadza brak polskiej flagi (co mozna odebrac jako
@robert5502 Możemy dyskutować o przywilejach dla Ukraińców typu darmowa emerytura. Możemy piętnować tych, którzy machają flagami UPA na naszych ulicach i kwestionować wiele zachowań jednostek. Ale żeby przywalać się do Bogu ducha winnego człowieka, który uczciwie pracuje, prowadzi biznes i płaci od niego podatki (czego nie można powiedzieć o klechach darmozjadach), to już naprawdę trzeba nie mieć za grosz godności.
teraz to zrobiłeś fikoła, ksiądz nie powinien kierować się tym czy jakakolwiek flaga wisi czy nie wisi.


@Lipathor: Naprawdę?

To może wchodzić tam gdzie wisi flaga LGBT, i z hasłem: aborcja jest ok?

Ksiądz domagał sie tylko polskiej flagi, i w żadym przepisie katolickim nie ma nakazu aby musiał wchodzić do jakiejś knajpy z flagą ukraińską.
@Lipathor: Wspaniala logika. To rozumiem ze jak dostateczna ilosc osob uzna ze noz do masla sluzy tylko i wylacznie do morderstwa, to w tym momencie ta grupa osob przestaje byc zwyklymi idiotami w bledzie i musimy uznac ze noz do masla faktycznie sluzy tylko do mordu? Jezeli X osob blednie zinterpretuje ksiazke jest to bledna interpretacja. Jezeli zrobi to XX, XXX, XXXX badz XXXXX itd osob, rowniez jest to wciaz bledna
@Lipathor: Nie wiem o jakim wyżej mówisz bo ja tego nie powiedziałem, głosy w głowie może? Wiesz, w szkole nigdy nie rozumiałem czemu przykładało się taką wagę do czytania ze zrozumieniem, zawsze nauczyciele przypominali, żeby czytać uważnie, po kilka razy nawet tekst zadania itd. Wydawało mi się to logiczne, proste, jak można nie zrozumieć prostego tekstu?
No ale minęło parę lat, i jak tak patrzę na ten umysłowy beton w internecie
@oydamoydam dlaczego ksiądz domagał się polskiej flagi na knajpie, której właścicielem jest Ukrainiec?
Według księdza, nie wszedł on do przybytku ze względu na brak polskiej flagi. Nie ma powodów dla których miałaby tam taka wisieć, ergo księdzu przeszkadza ukraińska flaga