Wpis z mikrobloga

@oydamoydam:

Ktoś może być dumny z bycia Ukraińcem w Polsce, ale bycie dumnym z bycia Polakiem w Polsce to źle?


I wy tutaj coś piszecie o logice?

To ta twoja logika? Bycie dumnym z bycia Polakiem to omijanie lokali Ukraińców? Każdy sobie może wywiesić flagę, przeszkadza komuś Polska flaga? Protip: możesz sobie wywiesić flagę jaką chcesz jeśli nie jest powszechnie uznawana za nazistowską czy tym podobne.
@szuleer:

Moją logikę wywodze z analizy tego konkretnego przypadku.

1. Księdzu przeszkadza brak polskiej flagi obok ukraińskiej.
2. Wiech odpisuje, że w doktrynie katolickiej nieistotne są narodowości, bo wszyscy jesteśmy równie ważni.
3. Dla wykopków popierajacych Wiecha polska flaga zła, ukraińska ok.

Ty tworzysz zaś jakieś pseudologiczne fikołki, że mógł tam nie iść, zignorować, odwócić wzrok, udać, że nie widzi.

Wedug ciebie każdy Ukrainiec w Polsce może wywiesić tyle flag Ukrainy
@oydamoydam:

Ty tworzysz zaś jakieś pseudologiczne fikołki, że mógł tam nie iść, zignorować, odwócić wzrok, udać, że nie widzi.


Rusz glową, nic nie tworzę. Nie poszedł tam bo zobaczył Ukraińską flagę. Napisał to wprost.

Chciałbym zobaczyć twój szok gdy byś zobaczył w takiej Szwajcarii gdzie wywieszają flagi ludzie każdej narodowości w oknach domów, w lokalach i wiesz co? Gówno to każdego obchodzi.
Chciałbym zobaczyć twój szok gdy byś zobaczył w takiej Szwajcarii gdzie wywieszają flagi ludzie każdej narodowości w oknach domów, w lokalach i wiesz co? Gówno to każdego obchodzi.


@szuleer: Rzeczywiście, masz rację. Po co polska flaga, ukraińska wystarczy. Po co Polska...
Ty, a może zróbmy tak, że Polak będzie dumy ze swojej flagi, a Ukrainiec ze swojej i nie róbmy z tego kluczowego warunku gdzie zjeść pierogi.


@danio444: O to chodzi że Ukrainiec już jest dumny ze swojej flagi, ale Polak według wykopków nie może być dumny ze swojej.

Co następne? Ukraińcy mają prawo do swojej wersji historii?
@oydamoydam: Ale duma z flagi polega na tym, że sam ją wywieszasz, a nie na tym, że uważasz, że powinna wisieć w Polsce wszędzie tam gdzie wisi inna flaga. Po za tym ja na balkonie nie mam flagi wywieszonej 365 dni bo uważam, że to zwyczaj zarezerwowany dla świąt państwowych i innych ważnych wydarzeń. A na Ukrainie trwa wojna i jest to jak najbardziej ważny powód. Polacy za granicą w 39
Moją logikę wywodze z analizy tego konkretnego przypadku.


1. Księdzu przeszkadza brak polskiej flagi obok ukraińskiej.

2. Wiech odpisuje, że w doktrynie katolickiej nieistotne są narodowości, bo wszyscy jesteśmy równie ważni.

3. Dla wykopków popierajacych Wiecha polska flaga zła, ukraińska ok.


@oydamoydam: Stary to nie jest logiczna analiza, to jest debilna analiza.
Ale duma z flagi polega na tym, że sam ją wywieszasz, a nie na tym, że uważasz, że powinna wisieć w Polsce wszędzie tam gdzie wisi inna flaga. Po za tym ja na balkonie nie mam flagi wywieszonej 365 dni bo uważam, że to zwyczaj zarezerwowany dla świąt państwowych i innych ważnych wydarzeń. A na Ukrainie trwa wojna i jest to jak najbardziej ważna powód. Polacy za granicą w 39 roku też