Wpis z mikrobloga

Jak czytam przegrywów, to większość z nich posiada jakąś cechę, która całkowicie pozbawia ich możliwości poznania kogoś. I nie chodzi tu tylko o skrajną brzydotę ale np. mentalcelów, osoby aspołeczne a do tego dochodzi idealizowanie seksu przez którego nigdy nie pójdą na divy by spuścić z krzyża.

Ja jestem fenomenem, chodzącym dowodem na to, że mam klątwę na sobie, bo mój przegrywizm jest skutkiem tak #!$%@? zbiegów okoliczności które się za mną ciągną całe życie, że gdy myślę o tym, to nie mogę tego pojąć tak jak nie mogą pojąć ogromu wszechświata.

Nie wyglądam jak gówno, mam nawet więcej niż te słynne 180cm, nie jestem aspołeczny (ale introwertyczny tak), nie mam problemu z tym by zapłacić za segzy a mimo to 30 lat na karku i dalej nie idzie nic ruchać.

Mam na sobie jakąś klątwę maciory, bo czego się nie dotknę, tam tylko grubasy są dostępne

-W realu singielki jakie spotykam to tylko grubasy
- W internecie powodzenie mam tylko u grubasów
- Kiedy szukam cichodajek za pieniądze...chętne są tylko grubasy (trzy dni temu nawet tindera znowu założyłem w celu znalezienia jakiś młodych studentek które chcą sobie dorobić, to zgadnijcie od kogo dostaje lajki. Jakie dziewczyny są chętne się sprzedać za pieniądze na pinderze? No...grube. Nie chude młode studentki, tylko maciory. A przecież nie mam tam zdjęcia mordy, więc nikt nie wie jak wyglądam. Jak to #!$%@? jest możliwe?)

Klątwa maciory. Nie da się tego inaczej wytłumaczyć. Czy jak się rodziłem, jakaś faza na mnie spadła z kosmosu, jakieś #!$%@? niekorzystny układ planet był, nie wiem, saturn wszedł w dupe jowiszowi czy co się tam odejbało, że moje życie to jest jeden wielki trolling?

Kobiety mogą nie wiedzieć jak wyglądam a i tak z jakiegoś powodu przyciągam do siebie grube.

#tinder #seks #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #gownowpis
  • 64
grubi ludzie powinni znowu być wystawieni na ostracyzm społeczny


@programista3k: Ale po cholerę? Każdy robi, jak mu pasuje. Nie za bardzo rozumiem, co ciebie obchodzi, czy ktoś jest: chudy, gruby, niski, wysoki. Grunt, żeby nie był toksyczny, a to jest niestety bardziej powszechne niż otyłość.

Ja jestem fenomenem


@Pralko-suszarka: Raczej toxiqiem po prostu. Chociaż pewnie nie jakimś bardzo. Raczej wysrywasz z siebie tak na oko 5-6 razy mniej toksyczne treści
żartuje sobie, ale wciskanie i normalizacja otyłości jest chora.


@programista3k: Ale w tym całym Body Positive nie chodzi o normalizację, tylko o akceptację (brak naśmiewania/wyszydzania, bo to kompletnie nic nie daje i jeszcze pogarsza sprawę). Oczywiście tam jest 5% grupa, która pieprzy głupoty i ludzie się lubią nią sugerować. Z jakiegoś powodu zawsze #!$%@? te skrajne przypadki.

To nie cecha wrodzona.


@programista3k: Nie do końca właśnie. Jak masz wysoki tzw.
jeżeli przekracza się 100kg to na 100% geny nie cheesburgery na śniadanie.


@programista3k: Kupa rzeczy teraz ma wysoką kalorykę a małą objętość. I akurat cheesburgery nie są takie najgorsze. Z samego pieczywa posmarowanego masłem (które je chyba większość ludzi) możesz wycisnąć więcej kalorii.
@Pralko-suszarka: Klątwa grubej znam to - też przez to przechodziłem.. jest tylko jeden sposób, żeby ją zdjąć.

Uwaga, bo będzie ciężko (dosłownie).. gotowy?
.
.
.
Musisz wydymać grubaske.

Na początku możesz czuć lekkie obrzydzenie ale potem nie jest aż tak źle. Tylko przygotuj się na załamanie nerwowe i myśli samobójcze na drugi dzień więc najlepiej wyjmij wszystkie klamki z okien. Potem ból i klątwa grubej odejdzie w zapomnienie.
jesteś chamem choćby teraz traktując mnie protekcjonalnie i z góry


@Zakretka21: Co ma moje wykopowe zachowanie do tego na portalach randkowych, którego nie znasz i nigdy nie widziałaś?? XD No, sama się podsumowujesz z każdym wpisem jako typowa różowa. Moje zachowanie na wykopie nie jest ani trochę reprezentatywne, a twój tok rozumowania sam cię szufladkuje.

W takim razie wierzysz w zły los, ciągłego pecha i "klątwę maciory" i nie widzisz ŻADNEGO
A przecież nie mam tam zdjęcia mordy, więc nikt nie wie jak wyglądam.


@Pralko-suszarka: no i w tu masz przyczyne. zadna atrakcyjna ani nawet przecietna dziewczyna nie zainteresuje sie chlopem z memem bo po pierwsze juz woli przecietniaka czy nawet brzydkiego ale ze zdjeciem niz totalnego anonima. po drugie jak ktos wstydzi sie swoja gebe pokazac na portalu ktorego fundamentem jest pokazywanie geby to albo cos jest z nim nie tak