Wpis z mikrobloga

Jak czytam przegrywów, to większość z nich posiada jakąś cechę, która całkowicie pozbawia ich możliwości poznania kogoś. I nie chodzi tu tylko o skrajną brzydotę ale np. mentalcelów, osoby aspołeczne a do tego dochodzi idealizowanie seksu przez którego nigdy nie pójdą na divy by spuścić z krzyża.

Ja jestem fenomenem, chodzącym dowodem na to, że mam klątwę na sobie, bo mój przegrywizm jest skutkiem tak #!$%@? zbiegów okoliczności które się za mną ciągną całe życie, że gdy myślę o tym, to nie mogę tego pojąć tak jak nie mogą pojąć ogromu wszechświata.

Nie wyglądam jak gówno, mam nawet więcej niż te słynne 180cm, nie jestem aspołeczny (ale introwertyczny tak), nie mam problemu z tym by zapłacić za segzy a mimo to 30 lat na karku i dalej nie idzie nic ruchać.

Mam na sobie jakąś klątwę maciory, bo czego się nie dotknę, tam tylko grubasy są dostępne

-W realu singielki jakie spotykam to tylko grubasy
- W internecie powodzenie mam tylko u grubasów
- Kiedy szukam cichodajek za pieniądze...chętne są tylko grubasy (trzy dni temu nawet tindera znowu założyłem w celu znalezienia jakiś młodych studentek które chcą sobie dorobić, to zgadnijcie od kogo dostaje lajki. Jakie dziewczyny są chętne się sprzedać za pieniądze na pinderze? No...grube. Nie chude młode studentki, tylko maciory. A przecież nie mam tam zdjęcia mordy, więc nikt nie wie jak wyglądam. Jak to #!$%@? jest możliwe?)

Klątwa maciory. Nie da się tego inaczej wytłumaczyć. Czy jak się rodziłem, jakaś faza na mnie spadła z kosmosu, jakieś #!$%@? niekorzystny układ planet był, nie wiem, saturn wszedł w dupe jowiszowi czy co się tam odejbało, że moje życie to jest jeden wielki trolling?

Kobiety mogą nie wiedzieć jak wyglądam a i tak z jakiegoś powodu przyciągam do siebie grube.

#tinder #seks #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #gownowpis
  • 64
na aplikacjach załącza się przecież swoje zdjęcia.


@Zakretka21: Na tinderze nie ma algorytmu werifykującego czy masz dodane zdjęcie czy mema.

Te ładne i szczupłe pewnie mają bogatych chłopaków i nie muszą się bawić w sponsoring.


@Zakretka21: No, a tym czasem nawet na wykopie się chwalą, że studentke za 5 stów na datezone/tinderze łatwo poznają ( ͡º ͜ʖ͡º)

Napewno to wytłumaczenie jest bardziej prawdopodobne niż klątwa
@Pralko-suszarka:

tinderze nie ma algorytmu werifykującego czy masz dodane zdjęcie czy mema.


Te ładniejsze napewno nie będą traciły czasu na pisanie z memem, skoro mają sto innych opcji.

wciąż niczego nie wytłumaczyłaś


Jesteś nieaktakcyjny -> atrakcyjne osoby nie zwracają na Ciebie uwagi. Przyczyną -> skutek. Wytłumaczyłam tylko Ty to odrzucasz, bo lepiej jest wierzyć, że los się na ciebie uwziął prawda? Wiedźma rzuciła czar.

Możliwe jest jeszcze, że coś w Twoim
Te ładniejsze napewno nie będą traciły czasu na pisanie z memem, skoro mają sto innych opcji


@Zakretka21: Z tego samego powodu nie będą marnować czasu na przeciętniaka i będą szukać chadow nawet jeśli same są przeciętne lul

Jesteś nieaktakcyjny -> atrakcyjne osoby nie zwracają na Ciebie uwagi


Ty dalej jesteś nie kumata, no ale jesteś różową więc będę miał więcej cierpliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żeby odrzucały