Wpis z mikrobloga

Jak czytam przegrywów, to większość z nich posiada jakąś cechę, która całkowicie pozbawia ich możliwości poznania kogoś. I nie chodzi tu tylko o skrajną brzydotę ale np. mentalcelów, osoby aspołeczne a do tego dochodzi idealizowanie seksu przez którego nigdy nie pójdą na divy by spuścić z krzyża.

Ja jestem fenomenem, chodzącym dowodem na to, że mam klątwę na sobie, bo mój przegrywizm jest skutkiem tak #!$%@? zbiegów okoliczności które się za mną ciągną całe życie, że gdy myślę o tym, to nie mogę tego pojąć tak jak nie mogą pojąć ogromu wszechświata.

Nie wyglądam jak gówno, mam nawet więcej niż te słynne 180cm, nie jestem aspołeczny (ale introwertyczny tak), nie mam problemu z tym by zapłacić za segzy a mimo to 30 lat na karku i dalej nie idzie nic ruchać.

Mam na sobie jakąś klątwę maciory, bo czego się nie dotknę, tam tylko grubasy są dostępne

-W realu singielki jakie spotykam to tylko grubasy
- W internecie powodzenie mam tylko u grubasów
- Kiedy szukam cichodajek za pieniądze...chętne są tylko grubasy (trzy dni temu nawet tindera znowu założyłem w celu znalezienia jakiś młodych studentek które chcą sobie dorobić, to zgadnijcie od kogo dostaje lajki. Jakie dziewczyny są chętne się sprzedać za pieniądze na pinderze? No...grube. Nie chude młode studentki, tylko maciory. A przecież nie mam tam zdjęcia mordy, więc nikt nie wie jak wyglądam. Jak to #!$%@? jest możliwe?)

Klątwa maciory. Nie da się tego inaczej wytłumaczyć. Czy jak się rodziłem, jakaś faza na mnie spadła z kosmosu, jakieś #!$%@? niekorzystny układ planet był, nie wiem, saturn wszedł w dupe jowiszowi czy co się tam odejbało, że moje życie to jest jeden wielki trolling?

Kobiety mogą nie wiedzieć jak wyglądam a i tak z jakiegoś powodu przyciągam do siebie grube.

#tinder #seks #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #gownowpis
  • 64
@ZielonyRozpustnik: Mirku a dałbyś jakieś tipy na tą pewność siebie? Bo u mnie słabiej trochę z tym a wygląd też przeciętny. Głównie przez bycie prześladowanym i gnębionym w budzie.
I ten, faceci szkalują baby za fobie społeczną, brak pewności siebie, kompleksy, toksyczność i ogólnie punktują je za toksyczność, prawda?
PRAWDA?
To nie jest tak że tylko ja będę miał tak #!$%@??
..
@interpenetrate: nie wiem czy moge Ci dac tip, ja w gimbazie sluchalem duzo Tedego (w sumie dalej slucham xd) i jego kawalki az byly przesiakniete pewnoscia siebie, zwlaszcza ze to byly czasy gdy cale srodowisko go #!$%@? za rapowanie o kasie i drogich ciuchach bo przeciez w rapie najwazniejszy jest przekaz :P wiem, ze to glupie no ale jakos tym przesiaklem xD no i to raczej trwalo latami, to byl proces