Wpis z mikrobloga

Jak czytam przegrywów, to większość z nich posiada jakąś cechę, która całkowicie pozbawia ich możliwości poznania kogoś. I nie chodzi tu tylko o skrajną brzydotę ale np. mentalcelów, osoby aspołeczne a do tego dochodzi idealizowanie seksu przez którego nigdy nie pójdą na divy by spuścić z krzyża.

Ja jestem fenomenem, chodzącym dowodem na to, że mam klątwę na sobie, bo mój przegrywizm jest skutkiem tak #!$%@? zbiegów okoliczności które się za mną ciągną całe życie, że gdy myślę o tym, to nie mogę tego pojąć tak jak nie mogą pojąć ogromu wszechświata.

Nie wyglądam jak gówno, mam nawet więcej niż te słynne 180cm, nie jestem aspołeczny (ale introwertyczny tak), nie mam problemu z tym by zapłacić za segzy a mimo to 30 lat na karku i dalej nie idzie nic ruchać.

Mam na sobie jakąś klątwę maciory, bo czego się nie dotknę, tam tylko grubasy są dostępne

-W realu singielki jakie spotykam to tylko grubasy
- W internecie powodzenie mam tylko u grubasów
- Kiedy szukam cichodajek za pieniądze...chętne są tylko grubasy (trzy dni temu nawet tindera znowu założyłem w celu znalezienia jakiś młodych studentek które chcą sobie dorobić, to zgadnijcie od kogo dostaje lajki. Jakie dziewczyny są chętne się sprzedać za pieniądze na pinderze? No...grube. Nie chude młode studentki, tylko maciory. A przecież nie mam tam zdjęcia mordy, więc nikt nie wie jak wyglądam. Jak to #!$%@? jest możliwe?)

Klątwa maciory. Nie da się tego inaczej wytłumaczyć. Czy jak się rodziłem, jakaś faza na mnie spadła z kosmosu, jakieś #!$%@? niekorzystny układ planet był, nie wiem, saturn wszedł w dupe jowiszowi czy co się tam odejbało, że moje życie to jest jeden wielki trolling?

Kobiety mogą nie wiedzieć jak wyglądam a i tak z jakiegoś powodu przyciągam do siebie grube.

#tinder #seks #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #gownowpis
  • 64
po 10 min na tinderze masz 5 cichodajek telegramowych


@Telo7: jak dlugo wy jeszcze będziecie wierzyć w te mityczne cichodajki z telegrama albo snapchata. Ludzie kur#&. Google -> ewhoring to sie nazywa fachowo.
Teraz większość wytyka ci twoje niedoskonałości


@Fakdup: Wytykanie niedoskonałości przez wykopków:

-Uwzięcie się na wygląd, mimo że 10 raz powtarzam, że nie mam żadnych defektów, że widziało mnie dużo ludzi, ale wykopek co mnie nie widział wie lepiej jak wyglądam, a wszyscy inni pewnie kłamią XD

-Uwzięcie się na charakter i ciągłe mylenie przyczyny ze skutkiem, bo wykopek nie ogarnia, że moja toksyczność jest skutkiem złych doświadczeń z kobietami, nie może
no i w tu masz przyczyne.


@ZielonyRozpustnik: Nie daje zdjęć twarzy tylko w sytuacji gdy szukam za hajs. Normalnie daje zdjęcia XD i cały twój wpis do śmieci poszedł xD

nie wmowisz mi, ze rozmawiasz w calkowicie inny sposob i tu i tu.


@ZielonyRozpustnik: Nie, wyzywam kobiety na tinderze tak jak tutaj () () () Łeb

Twoja arogancja
ale chłopie... Masz 30 lat, jesteś prawiczkiem i nam mówisz, że przyczyna nie leży w Tobie


@Fakdup: Ja tylko mówię, że nie potrafię tego wytłumaczyć, tak jak te wszystkie zbiegi okoliczności które mnie spotykają. Jakby źródłem problemu był wygląd lub charakter, to raczej już dawno bym to wiedział, bo to oczywistości i pierwsze rzeczy do analizy jakie możesz wykonać w tym kierunku. Ale nic się nie trzyma kupy, jak wszystko analizuje
Ja tylko mówię, że nie potrafię tego wytłumaczyć, tak jak te wszystkie zbiegi okoliczności które mnie spotykają.


@Pralko-suszarka: Jakby z niewyjaśnionych powodów nie wyszło z trzema dziewczynami to bym powiedział okej, zbiegi okoliczności. Natomiast jak masz 30 lat i dziesiątki (jak nie setki) prób podrywu i nie wyszło ani raz z "normalną" kobietą no to wnioski są tylko jedne. Wygląd to jest wszystko.

Czyli potwierdzasz, że jakakolwiek dyskusja z wami nie
@Zakretka21: Tak nie myślisz logicznie (ty wyjątkowo) bo próbujesz znaleźć trywialne wytłumaczenie, mimo że wytłumaczyłem wyraźnie dlaczego to jest niemożliwe, ale idziesz w zaparte bez żadnego uzasadnienia.

Generalnie wykopki nie nadają się do prowadzenia jakiejkolwiek dyskusji xD Przecież pod tym wpisem nie padł ani jeden wartościowy argument którego bym nie odbił xD A wy nie odbiliście niczego co powiedziałem xD
tak, jestem w #!$%@? pewny siebie bo mimo sredniackiego wygladu udwalo mi sie wyrywac laski spoza mojej ligi a wiesz dlaczego? bo wszystko nadrabialem charakterem i wlasnie pewnoscia siebie


@ZielonyRozpustnik: Tak, na tinderze wyrwałeś laski i całą ligę wyżej niż ty XD

myslisz, ze jak nie piszesz slowo w slowo tego co tutaj to znaczy, ze Twoj gowniany charakter sie tam nie wylewa?


To dlaczego na fake koncie jako chad nie
To dlaczego na fake koncie jako chad nie mam problemu z tym by zbajerować laskę?? xD


@Pralko-suszarka: serio Ci to musze tlumaczyc? chad to inna liga, inne zasady. rozmawiamy chyba o przecietniaku xd

Nie jestem zamulaczem z #!$%@? manierami xD


@Pralko-suszarka: gdyby ludzie byly swiadomi swoich #!$%@? manier to by sie ich pozbywali xD

Nie, ty znasz go lepiej XD Typowy wykopek co zna lepiej innych niż oni sami xD
serio Ci to musze tlumaczyc? chad to inna liga, inne zasady. rozmawiamy chyba o przecietniaku xd


@ZielonyRozpustnik: To co zrobić by kobieta zaczęła z tobą rozmawiać kiedy jesteś przeciętniakiem na portalach randkowych?? ( ͡º ͜ʖ͡º)

gdyby ludzie byly swiadomi swoich #!$%@? manier to by sie ich pozbywali xD


Mam pomysł, pokaż swoje openingi z tindera a ja ci pokażę swoje. Zobaczymy na czym polega różnica i
Odbicie piłeczki polega na uargumentowaniu czemu nie uważam to za kwestie wyglądu czy charakteru,

To dlaczego na fake koncie jako chad nie mam problemu z tym by zbajerować laskę?? xD Nie jestem zamulaczem z #!$%@? manierami xD


@Pralko-suszarka: zajebista argumentacja xd charakter to nie problem bo na fejk koncie chada nie mialem problemu z rozmowami. no kolego jak ja mam z Toba rozmawiac. ja nie problem z charakterem to z wygladem,
@Pralko-suszarka: to, ze Ty twierdzisz ze masz ok charakter nie znaczy, ze tak jest co juz zreszta udowodniles po sposobie pisania tutaj, to ze Twoje kolezanki Ci mowia, ze jestes przecietny, tez nie znaczy ze tak jest - byc moze po prostu byly mile. ja Ci mowie ze cos jest nie tak albo z jednym albo z drugim i innej opcji nie ma. to tak jakbys prosil o rade w kwestii
@ZielonyRozpustnik: Ty albo trolujesz, albo jesteś wybitnie ułomny

to, ze Ty twierdzisz ze masz ok charakter nie znaczy, ze tak jest


@ZielonyRozpustnik: Moje screeny z rozmów latają po wykopie i jakoś nikt nigdy nie mówił, że gadam jakoś dziwacznie.

Tutaj screen z tematu gdzie wystawiłem laskę (projekt adrian ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Co prawda jestem tu chadem na fake koncie, ale na realnym rozmawiałem często mając
Pobierz Pralko-suszarka - @ZielonyRozpustnik: Ty albo trolujesz, albo jesteś wybitnie ułomny
...
źródło: comment_1664282040kZ4Qu6PLUnXMoH2JqMcPy7