Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Założyłem kiedyś pusty #instagram żeby mieć jakieś okno na świat w moim samotnym życiu i obserwuje starych znajomych. Czuje się jak stary dziadek bo jestem świadkiem pełnego cyklu życia moich znajomych a w żyłach płynie #suicidefuel
✔️zdjęcia z wspólnych wyjazdów, urodzin, walentynek, sylwestra..
✔️zaręczyny "POWIEDZIAŁAM TAK!" + fotka z jakiejś Grecji/Turcji/Egiptu czy innego Zanzibaru
✔️chodzenie na wesela innych rówieśników, fotki ze świetnej zabawy
✔️własny ślub, wychodzenie z kościoła i rzucanie ryżem czy czymś tam, koniecznie relacje z PIERWSZEGO TAŃCA, całonocne szaleństwo
✔️podróż poślubna, again Grecja/Turcja/Egipt czy inny Zanzibar
✔️bąbelek przychodzi na świat, "3400 gramów szczęścia!". Potem fotki jak bąbelek dorasta, dziecko w parku, dziecko w zoo, dziecko na zjeżdżalni..
Pętla potwarza się z kolejnym znajomym, gdzie już większość przeszło pełen cykl. Ja tylko siedzę i obserwuje jak ludzie się zmieniają. Na wykopie hejt na śluby i dziecko a jakoś nie widać po nich by byli nieszczęśliwi z tego powodu, wręcz przeciwnie. Każdy wybrał sobie odpowiednią dla siebie osobę i idą do przodu, nie stoją w miejscu jak my, którzy kwestionujemy czy związki w XXI mają sens albo czy będzie mnie stać na dziecko albo że ślub jest nieopłacalny dla mężczyzny.

#przegryw #tfwnogf #zwiazki #relacje #samotnosc #depresja #feels #blackpill #agepill #przemyslenia #gorzkiezale #stulejacontent #doomer #void #slub #zareczyny #dzieci #antynatalizm #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Założyłem kiedyś pusty #instagram żeby mieć j...

źródło: comment_1662280216E9g8Jo6N02jCAlojVkoh3P

Pobierz
  • 14
via mirko.proBOT
  • 5
Anonim (nie OP):

Na wykopie hejt na śluby i dziecko a jakoś nie widać po nich by byli nieszczęśliwi z tego powodu, wręcz przeciwnie.


Twoi znajomi opie to nie jest przekrój społeczeństwa, a prawda wygląda tak, że 1/3 małżeństw w Polsce się rozpada, a w miastach około 50%. W Polsce jest 62% oficjalnych małżeństw, 4% konkubinatów, 28% samotnych matek i 6% samotnych ojców. Jeszcze raz, żyjesz w bańce informacyjnej, a twoi
@mirko_anonim: a ja w IRL jestem świadkiem lawiny rozwodow i zmarnowanych żyć xd
Widzę znajomych którzy wiążą się ze znajomymi, tylko dlatego ze są dla nich w zasięgu i dostepni
Widzę kumpla który wydawal się bardzo ogarnięty a związał się z jakimś kaszalotem na widok którego niedobrze mi się robi
Widze ze generalnie w większości związków jest albo będzie raczej jak w przypadku pizzy hawajskiej, średnio ¯\(ツ)/¯
@mirko_anonim: instagram to siedlisko propagandy, tu nie zobaczysz prawidziwych ludzi i ich problemów.
Skasuj to gunwo bo tylko sobie krzywdę zrobisz. To samo polecam z tinderem i tiktokiem, a FB przestawić w tryb wyświetlanai tylko grupek hobbistycznych i wiadomości. Ja tak zrobiłem, odciąłem się i mój komfort psychiczny znacznie wzrósł. Tobie też polecam.
@blightborne to że tobie się nie podoba wizualnie dziewczyna twojego kolegi, nie znaczy, że jemu nie może się ona podobać. Ludzie mają różne gusta i skoro on mógł się z nią związać to jest dla niego wystarczająca. Poza tym nie wiążesz się tylko z ładnym opakowaniem
@mirko_anonim ale wiesz, że to co ludzie wstawiaja na ig/fb nie musi odpowiadać prawdzie? Przeciwnie, często jest tak, że kreując pozytywny obraz uprawiają cope. Masz koło 30 r.ż.? To jeszcze młody jesteś, a cykl wielu znajomych jeszcze się nie zakończył, przed wieloma z nich kolejny etap pt. #rozwod