Wpis z mikrobloga

159 391,39 - 23,22 = 159 368,17

Dziś Dzień Lenia.

Nic mi się nie chciało, masakra jakaś. Budzik i milion drzemek - z łóżka wytaczałem się dobrych 20 minut. Potem nie było lepiej - wszystko jak mucha w smole, nawet ubranie wybierałem jak jakaś primadonna... Nadludzkim wysiłkiem wywlokłem swoje cielsko przed dom, ale dopiero podjęcie decyzji "walić trzydziechę, strzele se połówkę" dało mi jakąś motywację - i tym samym o 5:50 wyruszyłem w trasę.

Przyjemne 11°C, ledwo zauważalna mżawka, ulice i chodniki mokre ale już bez kałuż - mówiąc krótko całkiem przyjemne warunki do biegania (ʘʘ) Z każdym kilometrem ustępowała niechęć, wypierana systematycznie przez radość z przebierania nogami. Tempo zaczęło być nawet przyzwoite i już tak od 10. kilometra leciałem zadowolony jak zawsze ( ͡ ͜ʖ ͡)

Trasa przyjemna - Zalew Nowohucki, Łąki Nowohuckie, wały wzdłuż Wisły. pustki totalne - spotkałem jednego biegacza i kilku rowerzystów, dopiero w bardziej miejskich okolicach pojawiło się więcej ludzi. Parę przystanków na czerwonym, ale poza tym było lux. miało być więcej, ale tyle też jest spoko.

Miłej soboty! ( ͜ʖ)

#enronczlapie #biegajzwykopem #bieganie #ruszkrakow #sztafeta
Pobierz
źródło: 5F4606FE-FFCD-46BB-9DAA-6A7FB7476840
  • 3