Wpis z mikrobloga

@Heydel: Odejść od rozdawnictwa jako metoda do wygrania walki z PiS xDDDDD
Chłop w łeb dostał w 2010 i się obudził w 2023.
A nie zauważyłeś kolego, że PiS #!$%@?ł w 2006, #!$%@? od 2015 mając co tydzień aferę godną trybunału stanu a wygrywają wszystkie wybory i teraz mimo że bieda w kraju piszczy dalej mają najwyższe notowania w sondażach?
Zgadnij czemu? A no ta, bo rozdają pieniądze xD
Nawet Bosak
@Heydel: Tzw. "babciowe" to przeciwieństwo rozdawnictwa. Propozycja polega na tym, że obecnie jak kobieta jest na macierzyńskim/wychowawczym i ZUS płaci jej np. 4 tys. (a czasem sporo więcej, to zależy od pensji/składek), to może albo pobierać te 4 tys. maksymalnie długo, albo wrócić do pracy i stracić świadczenie z ZUS. W wielu przypadkach powrót do pracy się zwyczajnie nie opłaca ekonomicznie (bo co z tego, że będzie się zarabiać trochę więcej,
@Zoyav: nie inaczej. Co wybory na wykopie jest festiwal #!$%@? pod tytułem "nie mam na kogo głosować", albo "mój głos nic nie znaczy". Nawet ostatnie wybory, gdy już było widać, ze PiS niszczy nasz kraj bardziej niż jakikolwiek rząd od 89, to te dzbany miały tą samą śpiewkę.
A stare baby i dziady pójdą grzecznie głosować, choćby nad grobem stali.
@huncwot_: Jest ich mało a większość ma #!$%@? i nie chodzi na wybory.
W 2019 miałeś najwyższą frekwencję w III RP, PiS zgarnął 43% głosów. W 2020 była druga najwyższa frekwencja od upadku komuny, kto wygrał Dupa.
To teraz sobie usiądź i poopowiadaj o tym, że rozdawnictwo jest złe i spróbuj wygrać wybory.
@Tasde najpierw piszesz, że jest ich mało a potem, że za pisu jest rekordowa frekwencja w wyborach xd
widać co wielce oburzeni, że musza pracować na 500+ to większości wasze urojenia i ludziom po prostu lepiej żyje się za tej władzy niż za poprzedniej