Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy

Mirasy pomóżcie. Wczoraj w trakcie wyciskania sztangi nad głowę (mniej więcej w połowie ruchu w górę) poczułem ból w okolicy zaznaczonej na zdjęciu. Od tamtej pory boli, nasila się gdy ruszam głową w górę/dół/lewo. Ogarniać wizytę u jakiegoś lekarza czy po prostu mogłem coś przeciążyć i samo powinno przejść?
mskbeatbox - #mikrokoksy

Mirasy pomóżcie. Wczoraj w trakcie wyciskania sztangi nad g...

źródło: plecy

Pobierz
  • 7
@mskbeatbox Mam dokładnie ten sam problem, czasem ból znika żeby po paru tygodniach znowu wrócił. Chociaż jak zrobię pożadna rozgrzewkę na małym ciężarze, to raczej nie ma problemu.
@mskbeatbox: to chyba najgorszy mięsień do ogarnięcia, bo nad nim i pod nim rozciągają się inne mięśnie, życzę powrotu do zdrowia

Wnioskuję że to właśnie ten, bo on często się nadwyręża przy wyciskaniu ciężarów nad głowę, ból odczuwalny często jakby pod łopatką
@mskbeatbox: mialem dwa razy bol w tym miejscu wlasnie po zolnierskich, identyczne objawy. za kazdym razem minelo samo po kilku dniach i moglem robic bez problemu cwiczenie z takim samym obciazeniem. ja bym dal sobie siana i poczekal jakis czas z wizyta u fizjo