Wpis z mikrobloga

@Aquamen: w wojnie zimowej z Finlandia Rosjanie mieli oficjalne straty 4 żołnierzy na 1 Fina. Swiat poszedł do przodu, są himarsy, precyzyjne excalibury, drony a Rosjanie dalej atakują na hurra jak 80 lat temu.

Według mnie te dane są zaniżone.
  • Odpowiedz
@dqdq1: przestań xD To mówią nawet najlepsi osintowcy, nie mówię przecież, że ruscy nie mają strat ale te dane są podawane kompletnie "na oko" i są mocno zawyżone. Co mnie obchodzi wojna z Fińsko-ruska weź porównaj to jeszcze z bitwą pod Grunwaldem najlepiej będzie bardziej wiarygodnie xD
  • Odpowiedz
@Aquamen: a później widzisz ze przez 3 dni pod ostrzałem staraja się sforsować rzekę po czym na miejscu zostaje kilkadziesiąt zniszczonych pojazdów.

Tam nic się nie zmieniło od 2 wojny światowej- Rosja nadal jest gdzie w okolicach wojen napoleońskich pod względem myśli wojskowej.
  • Odpowiedz
@raul7788: Ukraińcy tak odlecieli z tą propagandą że nikt rozsądny na tą zieloną tabletkę nie patrzy. Rownie dobrze mogliby tam wpisać miliony. Tak więc właściwie to mogę im tą tabelkę prowadzić bo przecież fakty nie mają tu żadnego znaczenia.¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Aquamen: też uważam, że liczby są zawyżone ale nieznacznie. Jak ogląda się konkretne akcje Ukrainców, gdzie kilku Ukrainców kosi ruskich dziesiątkami to ja jestem w stanie uwierzyć w te liczby.
  • Odpowiedz