Wpis z mikrobloga

@stan-tookie-1: W 2014 zdarzyło mi się nie pracować. Za to przepracowałem calutki 2015 rok i powiem Ci że wtedy wypracowałem 1/4 ceny fajnego mieszkania. W tym roku wypracowałem 1/4 fajnej kawalerki. Mimo awansu i 5 podwyżek... Ogrzewanie węglem kosztuje mnie 3 razy więcej. Przeszedłem na gaz, kosztuje to 2 więcej niż kosztowałoby mnie to w 2015 roku. 13 letnie auto klasy C w 2015 roku kosztowało mniej niż teraz 16
  • Odpowiedz
Tusk chce pokazać


@aarahon: taaa, wykopek akurat wie co tusk chce zrobić xD

Jedyne co robi to sie komromituje, zniżył się do poziomu kaczyńskiego, oboje się nadają na śmietnik.
  • Odpowiedz
@aarahon: juz widzislem cie w innym watku. Gdzie wyjaśniałem twoje zaparcia antyrownosciowe.

Nie zdziwię sie jesli konfa przeciwko 30k to konfa pezeciwko ustawie ktora wprowadza tez cos innego. Czy tam poprawce. Juz znam wasze manipulacje propagandysci
  • Odpowiedz
@aarahon: jak ktoś nie ma majątku i dopiero teraz go buduje to faktycznie może nie być różowo - ale kiedy było.
Myślałem że jesteś starszy i te podstawowe elementy ogarnąłeś wcześniej. Jak ktoś nie ma gdzie mieszkać, potrzebuje auto a go nie ma to nie jest jakoś lepiej niż było.
  • Odpowiedz
no i co w związku z tym? Tusk chce pokazać że pis nie jest w stanie tego wprowadzić mimo zapowiedzi pisu


@aarahon: No i PiS powie, że nie jest w stanie tego wprowadzić w obecnym budżecie i musi to uwzględnić dopiero w tym na kolejny rok. I co z tego?

Ilość fanatycznych POwskich matołów na tym portalu przeraża, jeśli chodzi o plusy.
  • Odpowiedz
wykopek akurat wie co tusk chce zrobić


@yaah: tak, wiem. Głównie dlatego że opieram się na jego słowach.

juz widzislem cie w innym watku. Gdzie wyjaśniałem twoje zaparcia antyrownosciowe.


@NewBlueSky: a jeden z fanów konfederacji kłamał o mnie że jestem płatnym trolem i używam słowa "konfabulacja". Kolejny zrobił podobnie i znów wyszło jego kłamstwo. Tam też nic nie wyjaśniłeś bo powiedziałem Ci wyraźnie - komplikowanie prawa to nie
  • Odpowiedz
Tam też nic nie wyjaśniłeś bo powiedziałem Ci wyraźnie - komplikowanie prawa to nie jest coś co jest nam potrzebne.


@aarahon: tam nie ma nic o komplikowaniu prawa. To szybka zamiana, nieuzasadniona nierownosc wzgledem plci w unisex.

ale przynajmniej teraz wiem, ze rozmowa z toba to zawsze byl bait, bo jestes tylko propagandowym trollem.
  • Odpowiedz
Ciekawe co powiecie gdy PO wejdzie w koalicję z PiS


@Blaskun: to samo jak pis zacznie wchłaniać konfederację. Zwłaszcza że konfederacja ma już w swoich szeregach człowieka który wpychał kukiza w objęcia pisu ;)

Jak ktoś nie ma gdzie mieszkać, potrzebuje auto a go nie ma to nie jest jakoś lepiej niż
  • Odpowiedz
Jaka była metodologia badań nad tym?


@kiszczak: to muszą być badania żebyś stwierdził że ktoś się tym zajął?

Dlaczego twierdzisz coś zupełnie innego niż
  • Odpowiedz