Wpis z mikrobloga

@kiszczak: no to udowodniłem. Wskazałem sprawę którą ktoś zgłosił i ktoś się tym zajął. Przypomnę.

https://leczyca.naszemiasto.pl/spedzila-noc-z-obcym-mezczyzna-w-pociagu-pkp-intercity/ar/c6-9100789

Ty twierdzisz że tak nie jest i pokazałeś przykład gdzie rządzący omówili raport OECD i odnieśli się do jego zaleceń. Nic to że nie wskazałeś kto go zgłosił bo według dostępnych informacji raport przedstawiła organizacja a nie konkretna osoba, nic to że osoby które raport przygotowały nie są nawet polskimi obywatelami i w sumie
  • Odpowiedz
@aarahon

no to udowodniłem. Wskazałem sprawę którą ktoś zgłosił i ktoś się tym zajął.


Gdybyś udowodnił, to ja nie mógłbym wskazać Ci spraw, w których nikt się nimi nie zajął. Taki dokładny semantycznie byłeś, to taki pozostań ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
to ja nie mógłbym wskazać Ci spraw, w których nikt się nimi nie zajął.


@kiszczak: więc wskaż taką bo jak na razie to nie wskazałeś takiej, wręcz przeciwnie ;)
  • Odpowiedz
@aarahon To, że sam sobie dokładasz jakieś dodatkowe kryteria, by wyprzeć z głowy fakt, że zostałeś złapany za rękę na gadaniu głupot niczego nie zmienia. Nieważne czy organizacja, osoba, Polak, czy kto inny. Jest mnóstwo spraw, które zostały rządzącym zgłoszone, a nikt się nimi nie zajął. Deal with it ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
To, że sam sobie dokładasz jakieś dodatkowe kryteria, by wyprzeć z głowy fakt, że zostałeś złapany za rękę na gadaniu głupot niczego nie zmienia.


@kiszczak: To kłamstwo, twoje kolejne ;) Bo niby jakie kryteria dodałem? xD Łamie ci się narracja i znów sięgasz do kłamstw? xD Nie odpisuję na resztę dopóki się do tego nie odniesiesz bo znów temat ci ucieknie i będziesz się wypierał że nie kłamiesz.
  • Odpowiedz
A takie:


@kiszczak: Po pierwsze - jest tam jedno kryterium które było wskazane w moich oryginalnych słowach i kluczem jest tu słowo "ktoś". Nie "organizacja", nie "ktokolwiek", nie "cokolwiek", nie "wszyscy". Tam jest napisane "ktoś" i tylko odnoszę się do sytuacji w której zgłaszającym jest ktoś, ktoś konkretny - dlatego o niego pytałem bo OECD to nie ktoś. Nie zgadzasz się z tym bo nie pasuje to do twojej narracji. Reszta to nie kryteria bo nie odrzucam twojego argumentu z tego powodu. To tylko wyliczanka która miała przebić się przez beton ale niestety, nie ma w tobie honoru żeby przyznać się do manipulacji i kłamstwa.

To wszystko jest nieważne. Nic nie musiałem, to może być organizacja, człowiek, Polak, obcokrajowiec, ktokolwiek. Nieważne kto problemy sygnalizuje. Ty bardzo byś chciał żeby to cokolwiek zmieniało, ale nie
  • Odpowiedz
@aarahon

Nie "organizacja", nie "ktokolwiek", nie "cokolwiek", nie "wszyscy". Tam jest napisane "ktoś"


Nawet za organizacją zawsze stoi "ktoś". Ale musisz trzymać się tego semantycznego haczyka, którego zresztą używasz błędnie, bo na pytanie "kim jest ten ktoś" też już dostałeś odpowiedź, bo:
  • Odpowiedz
Nawet za organizacją zawsze stoi "ktoś". Ale musisz trzymać się tego semantycznego haczyka, którego zresztą używasz błędnie, bo na pytanie "kim jest ten ktoś" też już dostałeś odpowiedź, bo:


@kiszczak: Nie ma to znaczenia. Ktoś to ktoś. OECD to nie ktoś.

Ale musisz trzymać się tego semantycznego haczyka, którego zresztą używasz błędnie, bo na pytanie "kim jest ten ktoś" też już dostałeś odpowiedź,
  • Odpowiedz
@aarahon

wskazałeś jakie kryteria sobie po czasie dodałem


Wskazałem, ale tylko tupiesz nóżką, że to nie ma znaczenia. Tylko tyle możesz. Zakłamywać rzeczywistość.
  • Odpowiedz
Wskazałem, ale tylko tupiesz nóżką, że to nie ma znaczenia. Tylko tyle możesz. Zakłamywać rzeczywistość.


@kiszczak: xD To że sobie coś napiszesz to nie znaczy że tak jest.

Nie. Ja tylko:

Pokazując co próbowałeś tu zrobić: przerzucać ciężar dowodu na
  • Odpowiedz
Wskazałem.


@kiszczak: Nie wskazałeś. Po pierwsze - od początku twierdziłem że ten raoprt nie został zgłoszony przez kogoś a tylko taką sytuację opisałem. Po drugie, nawet jeśli go dopuścimy jako twój dowód to na stronie pap jest potwierdzenie (które Ci wysyłałem wcześniej) na to że rządzący zajęli się tym zgłoszeniem i zajęli stanowisko do niego. Więc nie wiem co ty jeszcze chcesz. Ja ci udowodniłem to co chciałeś, nie potrafisz
  • Odpowiedz