Wpis z mikrobloga

@Kapitalista777: Nie poparli 800+. Chcą tylko żeby pis to wziął pod głosowanie, razem ze zwiększeniem kwoty wolnej od podatku i jeszcze to trzecie. Boli mnie to że Mentzen atakuje też Tuska za to a wydawało mi się że obniżanie podatków to było to co Mentzen chciał.
  • Odpowiedz
Przecież powiedział, że chce głosować za razem z PiS. Nie rób #!$%@? z logiki.


@Kapitalista777: Powiedział że chce razem z pisem przegłosować waloryzację 500+ skoro jest to taka ważna i potrzebna polskim rodzinom zmiana. Złożyli już nawet taki projekt. To prawda. Prawa jest też taka że robią to by pokazać co zrobi pis a nie po to żeby to wprowadzić bo oni chcieli nie tylko to rewaloryzować ale też przeprowadzić
  • Odpowiedz
tak, jak pisowcy nachapali się kasy w zarządach spółek skarbu państwa to fakt, im jest lepiej.


@aarahon: to jest garstka, no i ogólnie nie ma co się zajmować innymi tylko swoim przypadkiem.
https://nieruchomosci.infor.pl/finanse/5279181,Ceny-mieszkan-rosna-wolniej-niz-zarobki.html
tutaj jakieś zestawienie cen mieszkań i zarobków średnich, to też nie wygląda to źle, nawet górka covidowa nie pogorszyła poprawy wyniku na przestrzeni lat
  • Odpowiedz
@aarahon

to muszą być badania żebyś stwierdził że ktoś się tym zajął?


Oczywiście. I powinny być z takich badań notatki. Dlatego też pytałem o metodologię, bo to ważne. Przecież aktywnosc ministrów jest rejestrowana, można nawet określić dokładny czas zajęcia się tym. Jakieś spotkania ze specjalistami? Konsultacje społeczne? Jakiekolwiek standardy? Udowodnij mi, że ktokolwiek się tym zajął, bo nie ma nic na potwierdzenie tego bajdurzenia.
  • Odpowiedz
@0pp0: bo tobie się wszystko należy i najlepiej mieć wszystko za darmo bez żadnej pracy. Nie miałeś chłopie wtedy żadnej inflacji, a nawet była deflacja i wiedziałeś co będzie jutro, była stabilizacja cen. A dzisiaj? Nie będę nic mówił.
  • Odpowiedz
Udowodnij mi, że ktokolwiek się tym zajął, bo nie ma nic na potwierdzenie tego bajdurzenia.


@kiszczak: Proszę bardzo. Osoby zainteresowane zapoznały się z tematem i wydały decyzje. O badania, konsultacje społeczne pytaj ich.

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1542683%2Cminister-malag-nie-bedziemy-wydluzac-wieku-emerytalnego-wprowadzamy

P.S. Dlaczego ja mam Ci cokolwiek udowadniać skoro Ty nie chcesz udowodnić cokolwiek co napisałeś? xD
  • Odpowiedz
@aarahon

Proszę bardzo. Osoby zainteresowane zapoznały się z tematem i wydały decyzje. O badania, konsultacje społeczne pytaj ich.


Dlaczego ich, skoro to Ty twierdzisz, że ktokolwiek z tematem się zapoznał? Z pewnością twierdzisz tak na podstawie twardych danych, prawda? Bo to, że ktoś wypowiedział się o sprawie nie oznacza, że się z nią zapoznał. Potrafisz udowodnić stawiane przez siebie tezy?
  • Odpowiedz
Potrafisz udowodnić stawiane przez siebie tezy?


@kiszczak: Przecież udowodniłem tak samo jak i ty ;) Podałem link? Podałem. Wypowiadają się w tym temacie? Wypowiadają się. Zamknęli temat? Zamknęli. Tyle
  • Odpowiedz