Wpis z mikrobloga

@aarahon

Nie masz pojęcia bo zgubiłeś wątek i teraz w głupi sposób chcesz odwrócić kota ogonem. I nigdzie nie stwierdziłem tego co powyżej sugerujesz. NIGDZIE! Czemu kłamiesz?


Potrzebne dowody*

Ile razy mam to same kłamstwa Ci wskazywać?


Zacznijmy od pierwszego razu.

Nie. Nie gubię się bo wiem gdzie jestem i nie tracę wątków jak Ty ;)


Potrzebne dowody na utratę wątków*

Jak sam widzisz, wypluwasz mnóstwo tekstu, ale niewiele tam treści. Powtarzasz
Potrzebne dowody*


@kiszczak: Proszę bardzo. Nigdzie w tym wpisie: wykop.pl/wpis/71366873/trzeba-glosowac-na-po-bo-to-jedyna-opozycja-konfa-/ nie napisałem że mi jednak o coś innego chodziło (lub zdanie o identycznym sensie) a to mi zarzuciłeś pisząc:

Przypominam, że dopiero w drugim komentarzu w tym kontekście stwierdziłeś, że Tobie jednak o coś innego chodziło.

Zacznijmy od pierwszego razu.


@kiszczak: niech Ci będzie - powyżej.

Potrzebne dowody na utratę wątków*


@kiszczak: Proszę bardzo link do komentarza w którym
@aarahon


@kiszczak: Proszę bardzo. Nigdzie w tym wpisie: wykop.pl/wpis/71366873/trzeba-glosowac-na-po-bo-to-jedyna-opozycja-konfa-/ nie napisałem że mi jednak o coś innego chodziło (lub zdanie o identycznym sensie) a to mi zarzuciłeś pisząc:

Pod tym linkiem to znajdziesz jak twierdzisz, że jednak coś innego miałeś na myśli.

wykop.pl/wpis/71366873/trzeba-glosowac-na-po-bo-to-jedyna-opozycja-konfa-/

Proszę bardzo link do komentarza w którym zgubiłeś wątek i napisałeś o innym pytaniu niż było zadane:


Przecież ja się odnosiłem do pytania które zadawałeś. Stwierdziłeś sobie, że
Pod tym linkiem to znajdziesz jak twierdzisz, że jednak coś innego miałeś na myśli.


@kiszczak: Przeszukiwałem wszystkie swoje komentarze żeby to znaleźć, nie ma. Jeśli naprawdę te słowa tam istnieją a nie są efektem twojej wyobraźni to bez problemu je zacytujesz.

Przecież ja się odnosiłem do pytania które zadawałeś. Stwierdziłeś sobie, że coś źle zrozumiałem, ale nie piszesz co, z powodu aż nadto oczywistego. Chciałeś zastosować bardzo brzydki zabieg lingwistyczny, ale
@aarahon

Przeszukiwałem wszystkie swoje komentarze żeby to znaleźć, nie ma. Jeśli naprawdę te słowa tam istnieją a nie są efektem twojej wyobraźni to bez problemu je zacytujesz.


Tak jak Ty moje rzekome kłamstwa? Nie rozumiem dlaczego miałbym spełniać Twoje zachcianki jesli Ty usilnie ignorujesz moje. Doskonałe potwierdzenie moich obserwacji o twoim ego: Tobie się wydaje że tak po prostu powinienem się zachować i tak ma być? Zacznij traktować innych, tak jakbyś sam
Tak jak Ty moje rzekome kłamstwa?


@kiszczak: Nie, ja te Ci wskazywałem gdy o to poprosiłeś.

Nie rozumiem dlaczego miałbym spełniać Twoje zachcianki jesli Ty usilnie ignorujesz moje.


@kiszczak: Które twoje zachcianki zignorowałem? Spełnienia jakich zachcianek chciałem od ciebie?

Doskonałe potwierdzenie moich obserwacji o twoim ego: Tobie się wydaje że tak po prostu powinienem się zachować i tak ma być?


@kiszczak: absolutnie tego nie robię. Powiem więcej, Ty tak
@aarahon

Odpowiedziałem na wszystkie twoje pytania zgodnie z posiadaną wiedzą i możliwościami.


Naprawdę te próby manipulacji są żałosne. Oboje wiemy, że nawet przy całkowitym braku Twoich odpowiedzi, to zdanie byłoby semantycznie poprawne. Jezu, nie bądź taki oczywisty.

ubzdurałeś sobie że wnioskami, zaleceniami wynikającymi z raportu OPEC nie zajął się nikt


To ty sobie ubzdurałeś, że wystarczy rządzącym problem wskazać, by zaczeli go zgłębiac i się nim zajęli. Ja nigdzie nie pisałem nic
Naprawdę te próby manipulacji są żałosne. Oboje wiemy, że nawet przy całkowitym braku Twoich odpowiedzi, to zdanie byłoby semantycznie poprawne. Jezu, nie bądź taki oczywisty.


@kiszczak: Jakie próby manipulacji? O czym ty mówisz?

To ty sobie ubzdurałeś, że wystarczy rządzącym problem wskazać, by zaczeli go zgłębiac i się nim zajęli.


@kiszczak: Nic takiego sobie nie ubzdurałem.

Ja nigdzie nie pisałem nic o OPEC. I pomyśleć, że z taką pewnością siebie
@aarahon

Jakie próby manipulacji?


Taka np.

Odpowiedziałem na wszystkie twoje pytania zgodnie z posiadaną wiedzą i możliwościami.

O czym ty mówisz?


To też już było:

nawet przy całkowitym braku Twoich odpowiedzi, to zdanie byłoby semantycznie poprawne


I jeszcze będziesz się upierał, że się nie gubisz?

Jeśli pisałem coś o OPEC to pewnie się pomyliłem mając na myśli OEDC. Taka pomyłka nie sprawia że się gubię i tracę wątki.


Właśnie taka pomyłka o
Odpowiedziałem na wszystkie twoje pytania zgodnie z posiadaną wiedzą i możliwościami.


@kiszczak: więc skoro twierdzisz że to manipulacja to wskaż pytanie na które nie odpowiedziałem zgodnie z posiadaną wiedzą i możliwościami

I jeszcze będziesz się upierał, że się nie gubisz?


@kiszczak: Tak, bo się nie gubię.

Właśnie taka pomyłka o tym świadczy, a Twoja marna próba zakłamania rzeczywistości na niewiele się zda. Jeśli mówisz o czymś innym niż myślisz, to
@aarahon

dasz dowód że nie jest?


Ty stwierdziłeś, że zjawisko istnieje, więc ciężar dowodu spoczywa na Tobie. Czekam.

więc skoro twierdzisz że to manipulacja to wskaż pytanie na które nie odpowiedziałem zgodnie z posiadaną wiedzą i możliwościami


Zaraz po tym jak tylko udowodnisz stawiane przez siebie tezy.

Tak, bo się nie gubię.

To tylko puste stwierdzenie. Zresztą kimże jesteś, by być sędzią we własnej sprawie? ( ͡º ͜ʖ͡º
Ty stwierdziłeś, że zjawisko istnieje


@kiszczak: Nie, Ty stwierdziłeś że sobie coś ubzdurałem xD

Zaraz po tym jak tylko udowodnisz stawiane przez siebie tezy.


@kiszczak: Udowodniłem.

To tylko puste stwierdzenie.


@kiszczak: To może w końcu dasz dowód na to że się gubię, w końcu sam stwierdziłeś że:

Ty stwierdziłeś, że zjawisko istnieje, więc ciężar dowodu spoczywa na Tobie. Czekam.
To ja nadal czekam.


@kiszczak: a zdradzisz na co czekasz? ;)

Poległeś i nie możesz się z tym pogodzić dlatego nawet po tylu dniach wracasz do tego


@kiszczak: Jak ktoś do mnie napisał coś na co mogę odpowiedzieć to zawsze odpowiadam jak mam czas siąść na wykop. Po prostu przez tyle dni nie miałem czasu ani ochoty siąść do kompa i przejrzeć co i kto do mnie napisał. Boli to
@aarahon

a zdradzisz na co czekasz?


Ty dobrze wiesz, ale niech będzie: powtórzę się po raz setny. Czekam aż udowodnisz prawdziwość twierdzenia:

Ktoś zwraca na coś uwagę rządzącym i sprawa jest badana.


Bo ja twierdzę, że jest bujdą. A teraz rób fikołki dopytując o dziwne szczegóły, czepiaj się semantyki. Zabawiaj mnie dalej( ͡º ͜ʖ͡º)