Wpis z mikrobloga

Ale wiesz, że ktoś kto zarabia 34k dolarów rocznie jest w 1% najbogatszych ludzi na świecie xD?


@LazyInitializationException: wiem, ale średnio interesują mnie zarobki niewykwalifikowanego robola z Indii czy Afryki, mam troszkę większe ambicje

Będąc w 1% najbogatszych ludzi na świecie się
  • Odpowiedz
w Polsce nie przeżyjesz za minimalną jeśli choć będziesz musiał wynajmować pokój.


@mpetrumnigrum: mieszkanie w Elblągu, koszt 600-700 pln

Nikt nie każe każdemu mieszkać w Warszawie.

Tylko narzekać potrafisz?
  • Odpowiedz
@Ulfric_Stormcloak: bezczelny opasły świński ryju. Wstyd wam powinno być śmiać sie z ludzi którzy gorzej sobie radzą w tym kraju, a dziś przez rządy waszych niedorozwojów ledwo wiążą koniec z końcem.

Jesteś wstrętny w swojej bezczelności opasły piswoski trolu. Sam żerujesz na tym społeczeństwie, a gardzisz tymi którzy są biedni i gorzej sobie radzą.

Pisowscy oligarchowie dorobili sie na wyzysku tego biednego społeczeństwa, a ty sie z niego śmiejesz. Wstrętny
  • Odpowiedz
@victordeleco2 nie no wiadomo, że zawsze może być lepiej.
wiadomo też że nie jest idealnie i nadal są potężne obszary biedy albo ludzi wykluczonych systemowo skazanych na wegetację.

wiadomo również że cudowny pisowski rząd sprawił że społeczeństwo się pauperyzuje To nawet widzę po sobie że coraz częściej oglądam każda złotówkę przed wydaniem, mimo że jeszcze trzy lata temu było wyjebongo na to.

natomiast daleki jestem od stwierdzenia że Polska to kraj
  • Odpowiedz
@SpasticInk: Sosnowiec i Czeladź to miasta potwory, mam zawsze okropną depresję przejeżdzając przez nie w okresie jesienno-zimowym.
@Fajrantboy polecam Sląsk, ale tam, gdzie jest ładna poniemiecka architektura (Bytom np., który jest bardzo tani w nieruchomościach), albo.... Gdynię :) Wg mnie poza Wawką to bardzo nowoczesne i przyjazne miasto do życia, fajny klimat. Tylko wszędzie daleko ;)
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Ale co mnie obchodzi co cie interesuje i jakie masz ambicje xD czemu próbujesz takie durne stwierdzenie stosować jako argument xD? Przecież to średnio rozgarnięty gimbus wie, że subiektywne odczucia nie są argumentem w poważnej dyskusji. Może jednak masz trochę za niskie te ambicje skoro intelektualnie nie jesteś w stanie wymyślić nic sensownego?

Wyjaśniałem już to trzy razy.


No to możesz wyjaśniać i 100x ale nie zmienia to faktu,
  • Odpowiedz
Gdyby potraktować poważnie to co mówisz, to by wyszło że ponad 7 mld ludzi na Ziemi głoduje


@LazyInitializationException: wystarczy mieć umiejętność czytania ze zrozumieniem na poziomie 5 klasy podstawówki, tobie widocznie tego brakuje. Pisałem ci już dwukrotnie że chodziło mi o specjalistów w odniesieniu do cywilizowanego świata a ty dalej uparcie porównujesz się do pakistanczykow

Gdyby potraktować poważnie to co mówisz, to by wyszło że ponad 7 mld ludzi na Ziemi
  • Odpowiedz
zwłaszcza biorąc pod uwagę że robotnik bez kwalifikacji może oczekiwać pensji na poziomie dość dobrze wykwalifikowanego pracownika w PL xD


@Deska_o0: Za takie pieniadze ledwo sie zyje w Szwajcarii.
  • Odpowiedz
@Dentka7: nie mam pojęcia ile wynosi minimalna u mnie w kantonie, ale rozmawiając chociażby że sprzątaczka wiem że jest w stanie się utrzymać wynajmując mieszkanie samej. W Polsce za minimalną wynajmiesz mieszkanie i starczy na resztę wydatków?
Dobra, sprawdziłem, serio uważasz że 20chf/h to mało i ciężko za to tu przeżyć? Nie licząc mięsa ceny nie są jakieś super wysokie, a minimalne kwotowo zbliżone z tym ze za 1CHF kupisz
  • Odpowiedz