Wpis z mikrobloga

@Fajrantboy: a nie słuchaj tego wykopowego pieprzenia. Dobrze się w tym kraju żyje tylko wszechobecna moda na narzekanie.

W sumie z własnej perspektywy mogę polecić Rzeszów. Bardzo zadbane i czyste miasto. Jest większość wielkomiejskich atrakcji a wszędzie w miarę sprawnie dojedziesz. Chociaż ja wolę moje małe miasto powiatowe. Jak masz głowę na karku to będziesz wszędzie dobrze zarabiał.

Ale przede wszystkim, jak masz do kogo to wracaj do rodziny i znajomych.
@Deska_o0: i co to.zmienia że zarabiasz średnio więcej. Sam wiesz jak to jest ze średnia. Moje doświadczenie pokazuje czarno na białym że jest #!$%@? na zachodzie również.do tego już się nie odniosłeś tylko napisałeś że 10k więcej średnio.sie zarabia, a ja Ci mówię że dostaje oferty dalej za tyle co 10 lat temu.
@Fajrantboy: teraz chcesz wracać, jak tu ludzie od przyszłego roku będą głodem przymierać? Gdzie firmy już teraz padają przez absurdalne rachunki? Wracając tutaj staniesz się robakiem i tak będziesz traktowany. Nie rób tego
@Deska_o0:
to właśnie przez taki beton jak @Ulfric_Stormcloak w Polsce jest jak jest.
powód jest następujący:

beton uzurpujący sobie prawa do władania tym krajem i decydowania(pewnie razem z jarusiem) kto jest PRAWDZIWYM Polakiem, a kto nie. Jak masz inne zdanie, nie pasujesz to jesteś Niemcem i #!$%@?.

Z takim betonem niema dyskusji, niema krytycznego spojrzenia. Taki beton już wszystko wie, on wszystko widział i wszędzie był. Jego racja jest najmojsza. Jak
@Fajrantboy: Mi się póki co najlepiej mieszkało w Gdyni. Nie bez powodu cały czas wybierane najszczęśliwszym miastem w Polsce. Masz morze, lasy i pełno dup chodzących po ulicach. Jak nie znajdziesz roboty w Gdyni to masz blisko do Gdańska/Sopotu.
Za nic w życiu nie uwierzę że ten piękny betonowy janusz @Ulfric_Stormcloak to nie jest wyborca pis. Wpisuje sie w kanon idealnie


@Sarza01: xd

Inteligentny człowiek poradzi sobie zarówno za pis jak i po.

Stać go będzie na wszystko.

A wy życiowe ciamajda tylko narzekać potraficie xd

Jakie to polskie xd
Powiesz cokolwiek co się nie spodoba, albo krytycznego i ryk. Szkoda strzępić ryja


@Krisskow: Tylko dobrze @Ulfric_Stormcloak tutaj punktuje te twoje pierdoły które wypisujesz. By coś do nich dodać to zazwyczaj, p0lacy twego pokroju nie zauważają bezsensu swojego narzekania na coś czym sami są, jak ty tutaj. Narzekasz, że społeczeństwo w tym kraju jest takie negatywne samemu będąc ultra negatywnym p0lakiem. Nic nie pasuje i wszystko jest źle.
@faxey gdzie ja napisałem że nic nie pasuje i wszystko jest źle? Po prostu wskazałem na pewną specyfikę naszego społeczeństwa i fakt że to może męczyć.

Prawda jest taka że nie wolno nic negatywnego napisać bo zaraz jesteś ojkofobem albo właśnie "nic się nie podoba", gdzie to jest oczywiście bzdura. Bezrefleksyjność też szkodzi.

Jednemu jest idealnie, innemu nie, jak ty jesteś w 100% zadowolony to zajebiście, winszuję.
Jakie to polskie xd


@Ulfric_Stormcloak: bardziej polackie niż twoja opasła morda pisowski trolu na pewno nie będzie.

jedyne co potrafisz to obrażać i sie wywyższać, jakie to polackie. Ty jesteś polacki a nie polski kumasz. Ja sie ciebie wstydzę jako Polak, że muszę z tobą dzielić ten sam naród.
bardziej polackie niż twoja opasła morda pisowski trolu na pewno nie będzie.


@Sarza01: to jak w taki sposób ludzie z "opozycji" się zwracają do innych to ja wolę ten pis, nawet jeśli mieliby wskrzesić Hitlera xd
Myślałem że jakieś sensowne powody powiesz. Wychodzi na to że w angli robisz na zmywaku, bo jeśli w polszy nie ogarnąłeś pracy aby nie głodować, to w angli raczej kariery nie robisz, mam rację?


@Ulfric_Stormcloak: w Polsce nie przeżyjesz za minimalną jeśli choć będziesz musiał wynajmować pokój.
@Ulfric_Stormcloak: jakim zaprzeczeniem godności trzeba być żeby zostać pisowskim trolem? Trudne do pojęcia. Nie zbiera ci się na wymioty przy myciu zębów rano jak patrzysz w lustro?

Bo że wstyd sie przyznać to wiadomo.