Wpis z mikrobloga

@Majkelito

W każdym razie Uniliver, firma produkująca g---o o nazwie Rama powinna #!$%@?ć na galerze za to, że robi typowego polaka w bambuko.


Rama nie należy już do Unilevera, 2 czy 3 lata temu koncern odsprzedał cały dział tłuszczów firmie Upfield, z tego co widzę Delma nadal należy do Upfield, a Rama - nie wiem, trudno znaleźć. Tak czy siak widać, że obie marki upadły, w sensie chwytają się najbrudniejszych zagrywek,
  • Odpowiedz
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: O, to, to. Podobnie jak dżemy.
Patrzysz dżem 100% truskawek z Polski(100% truskawek dużymi literami i z Polski małymi)
Czytasz skład a tam 30g truskawek na 100g Produktu(°°

PS. Swoją drogą - polecam dżemy Paquito 100% mają chyba najmniej cukrów.
  • Odpowiedz
@ROCCO1: taka margaryna na cholesterol że sterolami roślinnymi to i po 14 chodzi, raz widziałam mix masła, z, olejem rzepakowy to jeszcze droższy. Podobno kucharze używają takich mieszanek czasem.

@majkelito-_-: są jeszcze takie tanie litrowe pudełka margaryny, zazwyczaj w, marketach, co maja 20% tłuszczu, niby do smarowania pieczywa. A potem, w, najtańszych kanapkach na, mieście masz gruba warstwę tego. dają bo łatwo się smaruje, smaku nie ma, a
WrzeCiOna - @ROCCO1: taka margaryna na cholesterol że sterolami roślinnymi to i po 14...

źródło: smakowita-pajda-smalczyk-roslinny-z-cebulka-i-jablkiem-180g-b-iext124596088

Pobierz
  • Odpowiedz
@everybodykombinerki

Tak samo jak cała gama produktów BEZ dodatku CUKRU. Słowo "dodatku" małym drukiem, co by ludzie chcący lub muszący unikać cukru się nabrali.Bez dodatku cukru bo jest go już tam pół kilo i nie trzeba więcej dodawać.
  • Odpowiedz
@ROCCO1: mnie ciekawi ile oni na takich praktykach zarabiają - przecież raz dasz się nabrać i nigdy więcej nie kupisz nic od tego producenta przed sprawdzeniem dokładnie etykiety 5 razy, a raczej będziesz starał się trzymać od jego produktów z daleka
  • Odpowiedz