Wpis z mikrobloga

Do wszystkich #przegryw +20 lat którzy z mordy są nienajgorsi a nigdy nawet nie trzymali za rękę i nie maja jakiś dużych problemów społecznych

Ogarnijcie sobie na #tinder albo gdzie indziej jakaś gruba 3/10 i wkręcajcie jej ze liczy się dla was tylko poważny związek. Spotykając się z takim pasztetem możecie potrenować gadkę z kobietami, seksy, pocałunki itp a nawet jak was oleje to nie będzie wam jej szkoda

Ja tak zrobiłem i nie żałuje, będąc w takim wieku ciężko się przyznać do prawictwa itp a dzięki temu w relacjach z kolejnymi kobietamina których wam zależy będziecie o wiele pewniejsi siebie i będziecie wiedzieć z czym to się je

#logikaniebieskichpaskow
  • 40
@Herato: XD najgorsza rada jaką można dać. Po takim seksie z nieatrakcyjną dla siebie babą to jest dopiero kac moralny i poczucie przegranego życia. Mam zaciskać zęby i zamykać oczy żeby sobie yyy potrenować?? To już 100x lepiej iść do prostytutki z którą też sobie potrenuję ale przynajmniej będzie mnie pociągać fizycznie i nie będę musiał później sobie wmawiać że ta Karyna z disco to może nie była zbyt ładna ale
Dla prawików 20 plus to wg mnie tylko divy dobre na początek. Sam zaczynałem od div, teraz se raz na jakiś czas za darmo porucham, więc się da.


@Koscieey: A nie siedzi ci z tyłu głowy pierwszy raz z divą i moze tez jakies złe odczucia z tym związane?
@essos #!$%@? total. Ja nie miałem w tamtym momencie żadnej opcji na seks za darmo, więc wolałem sobie top #!$%@? ruchać niż odstawiac komedie przy przeciętnych kobietach i liczyć, że mi da. No ale ja trafiłem na taką co też zajebistą atmosferę zrobiła, więc jak ktoś trafi na jakąś słabą dziwkę to możliwe, że wtedy może mieć jakąś traumę.
@Herato: potwierdzam, może nie jeśli chodzi o seks, bo nie ma co się zmuszać do seksu z grubym, spoconym wielorybem, ale jeśli chodzi o gadkę i ogólne obycie z tematem randkowania to tak.

IMO: wyluzowany facet 5/10 czujący się swobodnie na randce z laską 5/10 zdziała więcej niż obsrany i zestresowany facet 6/10, który jest na pierwszej randce w życiu i który nie ma pojęcia co robić.
@essos Inne miasto plus nie mam już żadnego stresu w kontaktach z kobietami. Jak podchodzisz do tego na luzie i nie masz presji, to da się laski na seks wyrwać czy tam ogólnie, a jak prawik bez obycia z kobietami to nie ma opcji.
Ogarnijcie sobie na #tinder albo gdzie indziej jakaś gruba 3/10 i wkręcajcie jej ze liczy się dla was tylko poważny związek


@Herato: wiesz, że w pewnych krajach dobry adwokat by ci dowalił wyrok za gwałt za takie pomysły?

Nawet jeżeli to za ostra kwalifikacja czynu to robienie takich rzeczy to jest bycie zwykłym #!$%@?. Zakompleksionym chłopcem. WIęcej szacunku mam do ruchaczy bo oni niczego nie obiecują i jest jasne po co