Wpis z mikrobloga

Do wszystkich #przegryw +20 lat którzy z mordy są nienajgorsi a nigdy nawet nie trzymali za rękę i nie maja jakiś dużych problemów społecznych

Ogarnijcie sobie na #tinder albo gdzie indziej jakaś gruba 3/10 i wkręcajcie jej ze liczy się dla was tylko poważny związek. Spotykając się z takim pasztetem możecie potrenować gadkę z kobietami, seksy, pocałunki itp a nawet jak was oleje to nie będzie wam jej szkoda

Ja tak zrobiłem i nie żałuje, będąc w takim wieku ciężko się przyznać do prawictwa itp a dzięki temu w relacjach z kolejnymi kobietamina których wam zależy będziecie o wiele pewniejsi siebie i będziecie wiedzieć z czym to się je

#logikaniebieskichpaskow
  • 40
  • Odpowiedz
@Herato: nie bez powodu jedziemy po różowych za friendzonowanie, więc po kiego sie do nich upodabniać odwalając takie świństwo?
  • Odpowiedz
  • 1
@komuch92: wiesz co jako tako, ale nauczyłem się całować i ogólnie relacji z kobietami

Szczerze, potem jak się z innymi umawiałem byłem o wiele pewniejszy siebie co mi pomogło
  • Odpowiedz
@Herato: XD najgorsza rada jaką można dać. Po takim seksie z nieatrakcyjną dla siebie babą to jest dopiero kac moralny i poczucie przegranego życia. Mam zaciskać zęby i zamykać oczy żeby sobie yyy potrenować?? To już 100x lepiej iść do prostytutki z którą też sobie potrenuję ale przynajmniej będzie mnie pociągać fizycznie i nie będę musiał później sobie wmawiać że ta Karyna z disco to może nie była zbyt ładna ale
  • Odpowiedz
@De_Fault Dokładnie. Dla prawików 20 plus to wg mnie tylko divy dobre na początek. Sam zaczynałem od div, teraz se raz na jakiś czas za darmo porucham, więc się da.
  • Odpowiedz
seksy, pocałunki itp a nawet jak was oleje to nie będzie wam jej szkoda


@Herato: serio ruchalbys kogos kto ci sie w ogle nie podoba? To juz najwyższy akt desperacji i lepiej pojsc na dziwki
  • Odpowiedz
Dla prawików 20 plus to wg mnie tylko divy dobre na początek. Sam zaczynałem od div, teraz se raz na jakiś czas za darmo porucham, więc się da.


@Koscieey: A nie siedzi ci z tyłu głowy pierwszy raz z divą i moze tez jakies złe odczucia z tym związane?
  • Odpowiedz
@essos #!$%@? total. Ja nie miałem w tamtym momencie żadnej opcji na seks za darmo, więc wolałem sobie top #!$%@? ruchać niż odstawiac komedie przy przeciętnych kobietach i liczyć, że mi da. No ale ja trafiłem na taką co też zajebistą atmosferę zrobiła, więc jak ktoś trafi na jakąś słabą dziwkę to możliwe, że wtedy może mieć jakąś traumę.
  • Odpowiedz
@Herato: potwierdzam, może nie jeśli chodzi o seks, bo nie ma co się zmuszać do seksu z grubym, spoconym wielorybem, ale jeśli chodzi o gadkę i ogólne obycie z tematem randkowania to tak.

IMO: wyluzowany facet 5/10 czujący się swobodnie na randce z laską 5/10 zdziała więcej niż obsrany i zestresowany facet 6/10, który jest na pierwszej randce w życiu i który nie ma pojęcia co robić.
  • Odpowiedz
@Herato najgorsza rada ever. Promujesz spermiarstwo i koniec końców faceci tylko na tym tracą. Locha dostaje darmową atencję przez co sama nie musi się starać a jej ego i wymagania #!$%@? w kosmos i może robić selekcję , a przeciętniaki i tak zostają z #!$%@? w ręku (dosłownie xD)
  • Odpowiedz
@essos Inne miasto plus nie mam już żadnego stresu w kontaktach z kobietami. Jak podchodzisz do tego na luzie i nie masz presji, to da się laski na seks wyrwać czy tam ogólnie, a jak prawik bez obycia z kobietami to nie ma opcji.
  • Odpowiedz
Ogarnijcie sobie na #tinder albo gdzie indziej jakaś gruba 3/10 i wkręcajcie jej ze liczy się dla was tylko poważny związek


@Herato: wiesz, że w pewnych krajach dobry adwokat by ci dowalił wyrok za gwałt za takie pomysły?

Nawet jeżeli to za ostra kwalifikacja czynu to robienie takich rzeczy to jest bycie zwykłym #!$%@?. Zakompleksionym chłopcem. WIęcej szacunku mam do ruchaczy bo oni niczego nie obiecują i jest jasne po co
  • Odpowiedz