Wpis z mikrobloga

Do wszystkich #przegryw +20 lat którzy z mordy są nienajgorsi a nigdy nawet nie trzymali za rękę i nie maja jakiś dużych problemów społecznych

Ogarnijcie sobie na #tinder albo gdzie indziej jakaś gruba 3/10 i wkręcajcie jej ze liczy się dla was tylko poważny związek. Spotykając się z takim pasztetem możecie potrenować gadkę z kobietami, seksy, pocałunki itp a nawet jak was oleje to nie będzie wam jej szkoda

Ja tak zrobiłem i nie żałuje, będąc w takim wieku ciężko się przyznać do prawictwa itp a dzięki temu w relacjach z kolejnymi kobietamina których wam zależy będziecie o wiele pewniejsi siebie i będziecie wiedzieć z czym to się je

#logikaniebieskichpaskow
  • 40
@Koscieey: Kiedys pytalem na wypoku czy pod kątem podrywu lepszym miastem jest Warszawa, czy np. Kraków, to ktos tam psiał, ze pisał ze w Wawie kobiety są bardziej zmanierowane i cięzej sie przebić, bo jest zarobasów, influenserów itp.
@essos No ja mało z klubu na ruchanie wyrwałem bo ciężko ale jak jakieś lizanie i macanki to z obiektywnie ładnymi zawsze miałem. Teraz looksmaxing robię to zobaczymy co z tego wyjdzie ale na efekty trzeba poczekać jeszcze.