Wpis z mikrobloga

#gothic #dziejekhorinis

Wypadałoby rzucić parę słów do sieci, bo sytuacja jest nad wyraz interesująca.

Cała ta sytuacja z wyciekiem ma ciekawy wydźwięk, bo scenariusze są dwa.

a) Albo jest to faktyczny wyciek AKTUALNEGO buildu modyfikacji co byłoby niemałą wtopą i prawdopodobnym pośmiewiskiem pośród społeczności.

b) Albo, jest to po prostu zabieg nazwijmy to "marketingowy" który ma na celu rozgłos modyfikacji po ostatnich latach ciszy, a Ci niczym Jezus na białym koniu wyjdą w poniedziałek w giga wpisem ogłaszającym date premiery ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Każdy kto pobrał paczkę musi być świadom, jak nie wiele się w niej znajduje - a raczej jak puste jest to całe archiwum. Raptem kilka broni, kilka elementów, mapa skończona może w 25%. Na dodatek jakieś randomowe pliki powrzucane do randomowych folderów - przykładem niech będzie plik o nazwie "inn_theme" który po odtworzeniu puszcza nam fragment utworu z WOWa.

Paczka zdaje się być jakim totalnie archaicznym buildem, z może 2020-2021 roku, bo ilość treści i ich jakość na to wskazuje.

Uważam natomiast, że cała ta 'afera' ma rację bytu, bo w końcu możemy obejrzeć 'kulisy' powstawania tej produkcji i przejrzeć pliki
(zbroje są genialne, zakochany jestem)

Przez bardzo długi czas nie było nic, a tu nagle wyciek, podejrzane...

PS: Fabiosek wspominał, że na rok 2023 planuje coś specjalnego - jeśli to jest to, to szapoba, chylę czoła - dawno takiego ubawu nie miałem.

PS: Czujecie te nagłówki na portalach growych? ODDALI MODA ZA NUDESA, A JEDNAK NIE, JUTRO PREMIERA xD GG
7XEN - #gothic #dziejekhorinis

Wypadałoby rzucić parę słów do sieci, bo sytuacja jes...

źródło: gg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • 53
@7XEN jeżeli to akcja marketingowa no to nie widzę tego mastermindu - może byłby nim gdyby to się miało sprzedawać, tymczasem to tylko mod, który (nawet jeśli hejtowany) wciąż jest na ustach ludzi. Jeśli wlecą jak na białym koniu to dla mnie to będzie jeszcze słabsze, bo będzie zajeżdżało narcyzmem. Nie widzę tego .
  • Odpowiedz
@plasq:
Też mam takie zdanie, w obu przypadkach dla mnie to przegrywy: Albo w debilny sposób wyciekł materiał, albo w debilny sposób sami rozkręcają aferę, jeśli to drugie to myślę że ludzie i tak będą srogo cisnąć nawet jak ogłoszą wydanie moda
  • Odpowiedz
@7XEN: tak, zbroje to im wyszły. Szczególnie podobają mi się zbroje straży i prędzej czy później (ale raczej przed premierą Dziejów ( ͡° ͜ʖ ͡°)) zobaczymy je w jakimś modzie w Khorinis

Do nowych broni się nie dobiłem, choć przyznam, że nie szukałem specjalnie
Imperator_Wladek - @7XEN: tak, zbroje to im wyszły. Szczególnie podobają mi się zbroj...
  • Odpowiedz
@7XEN: jakby to był build z 2015 to nadal byłoby pośmiewisko, przypomniam że pierwsze info o potężnym modzie są z 2008 roku, ze stwierdzeniem Darka że niedługo wyjdzie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@plasq: a jak dla mnie to ciekawy sposób na zwiększenie zainteresowania, o ile to celowe działanie.
Taki okres ciszy chyba łatwiej in byłoby przełamać wyciekiem niż kolejnym updatem „No działamy, stay tuned, na dniach duże info”
  • Odpowiedz
@EmerytArmii: Dodatkowo data klonowania repo to 1681577504 czyli na ludzkie to będzie 15 kwietnia 2023.

0000000000000000000000000000000000000000 f0e832cf96a274c3bc2dd41266bc293d308156fd Dark <------@gmail.com> 1681577504 +0200 clone: from [https://gitlab.com/dzieje-khorinis/TheHistoryOfKhorinis.git](https://gitlab.com/dzieje-khorinis/TheHistoryOfKhorinis.git)
EmerytArmii - @EmerytArmii: Dodatkowo data klonowania repo to 1681577504 czyli na lud...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
a) Albo jest to faktyczny wyciek AKTUALNEGO buildu modyfikacji co byłoby niemałą wtopą i prawdopodobnym pośmiewiskiem pośród społeczności.


@7XEN: oni już są pośmiewiskiem, jakby ten scenariusz okazał się prawdą, to by byli synonimem debilizmu, mitomanii i obłudy xD

Albo, jest to po prostu zabieg nazwijmy to "marketingowy" który ma na celu rozgłos modyfikacji po ostatnich latach ciszy, a Ci niczym Jezus na białym koniu wyjdą w poniedziałek w giga wpisem ogłaszającym
  • Odpowiedz
@7XEN: @EmerytArmii To nie wygląda jak build z 2020 gdzie gra miała mieć premierę tylko jakieś 2016. To na jakim to jest etapie pozwala przypuszczać, że wyciągnęli i zmodyfikowali pliki ze starego brancha albo #!$%@?ą się od momentu podziału i o premierze to można zapomnieć. Info o włamie może być rozsądne, bo to że ktoś kiedyś pracował przy DK i miał dostęp do checkpointa na swoim dysku po czym niechcący wypłynął
  • Odpowiedz
  • 16
@7XEN: Ja wiem, że istnieje takie powiedzenie, że "nie ważne jak, ważne żeby mówili", ale bez przesady. Gdyby Gaben wybiegł nagi przed siedzibę Valve i postawił klocka w kształcie cyfry 3, a następnego dnia ogłosili half-life'a 3 to owszem, powstałoby wokół tego sporo zamieszania, ale wartość dodana takiego marketingu byłaby zerowa. Jest 1000 lepszych sposobów na marketing, niż pokazywanie, że głowa całego projektu jest niekompetentnym głąbem, a opinia na temat teamu
  • Odpowiedz
Paczka zdaje się być jakim totalnie archaicznym buildem, z może 2020-2021 roku, bo ilość treści i ich jakość na to wskazuje.


@7XEN: jest klasztor zaprezentowany w jesieni 2022
  • Odpowiedz
@7XEN: Nie wiem czy ta akcja marketingowa to taki dobry pomysł. Co jak co, ale wrzucanie do sieci plików gotowych do #!$%@? przez innych? O ile akcja ze screenem daje vibe Majora Suchodolskiego i nie wiem czy to prawda, tak ktoś pozyskał w ten czy inny sposób dostęp do faktycznych plików gry gotowych w sumie do wykorzystania
  • Odpowiedz
To nie wygląda jak build z 2020 gdzie gra miała mieć premierę tylko jakieś 2016.


@catboykami: akurat na themodders pewna osoba pracująca nad dziejami od 2008 a później nad kornikami potwierdził że fragment z wioską wygląda jak demo które jeszcze przed podziałem było gotowe. Dwa oni obecne dzieje są robione od prawie zera w 2018 bo niemal wszystko co było zrobione było własnością ludzi kronik myrtany, wtedy odszedł niemal cały zespół.
  • Odpowiedz