Apel o "strumień dobra" dla Joanny Kołaczkowskiej.

"Wiem, że nie wszyscy wierzą w to samo - ale wszyscy wierzymy w dobro" - zaczął kabareciarz. Następnie poprosił, by dziś w samo południe zatrzymać się na chwilę i wyrazić wsparcie dla Joanny Kołaczkowskiej.

- #
- #
- #
- #
- #
- 160
- Odpowiedz







Komentarze (160)
najlepsze
@emjot86: Miałem, a nie miałeś nigdy tak, że chciałeś do kogoś zadzwonić i ten ktoś nie dzwonił? Dużo razy więcej.
https://www.youtube.com/watch?v=ajlbm0OxLCY
źródło: IMG_0986
PobierzNie wiem czy to sentyment, czy coś innego ale jeżeli chodzi to kabaret POTEM był i będzie najlepszym polskim kabaretem. Próba reaktywacji twórców tego kabaretu pod nową nazwą HARBI wybija się na tle innych polskich kabaretów. Jednak to już nie jest to. Zdrowia dla Pani Joanny i szybkiego powrotu na scenę.
Gx