Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1811

Apel o "strumień dobra" dla Joanny Kołaczkowskiej.

Apel o "strumień dobra" dla Joanny Kołaczkowskiej.

"Wiem, że nie wszyscy wierzą w to samo - ale wszyscy wierzymy w dobro" - zaczął kabareciarz. Następnie poprosił, by dziś w samo południe zatrzymać się na chwilę i wyrazić wsparcie dla Joanny Kołaczkowskiej.

melechesh
melechesh
z
rmf24.pl
dodany: 02.07.2025, 09:16:20
  • #
    kabaret
  • #
    kolaczkowska
  • #
    rak
  • #
    nowotwory
  • #
    wykopefekt
  • 160
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (8)

Piosenka moich dzieci w wykonaniu Joanny Kołaczkowskiej
pamparuch
z youtube.com
  • 37
Modlitwa do św Rity w sprawach beznadziejnych
konto usunięte
z deon.pl
  • 30

Komentarze (160)

najlepsze

valerius-romulus
valerius-romulus
02.07.2025, 10:01:40 via Android
  • 467
Fajna babka ale tutaj nie strumień pomoże a lekarze i technokogia medyczna. Powodzenia życzę w każdym razie.
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

erthup
erthup
erthup
02.07.2025, 10:31:14 via Android
  • 59
@emjot86 to raczej zbieg okoliczności ale ciekawa teoria do przebadania xD
  • Odpowiedz
4mja
4mja
4mja
02.07.2025, 10:45:06 via Wykop
  • 145
a nie miales nigdy tak, ze chciales do kogos zadzwonic i akurat ten ktos do Ciebie dzwonił kiedy brales telefon do reki?


@emjot86: Miałem, a nie miałeś nigdy tak, że chciałeś do kogoś zadzwonić i ten ktoś nie dzwonił? Dużo razy więcej.
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
02.07.2025, 09:22:05 via Wykop
  • 271
Najlepszy skecz ever. Zdrowia dla Pani!
murison - Najlepszy skecz ever. Zdrowia dla Pani!
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tom_kruz
tom_kruz
02.07.2025, 10:05:21 via Wykop
  • 70
@murison: najlepsze skecze mieli w kabarecie Potem, przykład "Raz, raz na scenę / Lisek"
https://www.youtube.com/watch?v=ajlbm0OxLCY
tom_kruz - @murison: najlepsze skecze mieli w kabarecie Potem, przykład "Raz, raz na ...
  • Odpowiedz
userYGc4uxJzGewY
userYGc4uxJzGewY
02.07.2025, 10:13:01 via Android
  • 60
@tom_kruz a dla mnie mistrzowskie były"Bajki dla potłuczonych"! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
suchar-z-garazu
suchar-z-garazu
suchar-z-garazu
02.07.2025, 10:17:10 via Android
  • 133
Życzę Pani Joannie jak najwięcej zdrowia, żeby wyszła z tego gówna i grała jeszcze na scenie przez wiele, wiele lat. Tyle razy poprawiła mi humor i rozśmieszyła do łez, że nie mogę tego zliczyć. I za to serdecznie dziękuję! (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lewoprawo
lewoprawo
02.07.2025, 10:46:50 via Wykop
  • 119
Kołaczkowska to jedyna kobieta satyryk, która faktycznie potrafiła mnie rozbawić.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Shrug
Shrug
02.07.2025, 12:47:55 via Android
  • 28
@lewoprawo Pakosińska z KMN byla tez spoko imo
  • Odpowiedz
elemelek
elemelek
02.07.2025, 16:52:20 via Wykop
  • 14
@Shrug: niestety zepsuła sobie opinie plagiatem książki
  • Odpowiedz
cerastes
cerastes
02.07.2025, 10:26:23 via Wykop
  • 104
Najlepsza paka pod słońcem, trzymaj się Joanno.
cerastes - Najlepsza paka pod słońcem, trzymaj się Joanno.

źródło: IMG_0986

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3wolny
3wolny
3wolny
02.07.2025, 11:06:53 via Wykop
  • 3
@cerastes: Pamiętam. Wygrali wtedy godzinę na antenie Radia Kraków. Wpuścili ich na dach i kazali wejść na maszt.
  • Odpowiedz
aberazioon
aberazioon
aberazioon
02.07.2025, 20:19:43 via Wykop
  • 4
@cerastes: i ten skecz 'nudzę się' z przewróconym pianinem...
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
02.07.2025, 10:34:39 via Wykop
  • 78
Taki wpis brzmi jak przygotowywanie ludzi na najgorsze.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Chidder
Chidder
02.07.2025, 15:19:08 via Wykop
  • 45
@Gieekaa: To samo pomyślałem. Przed startem trasy pełna życia w programie śniadaniowym, a parę dni później: trasa odwołana i info, że występy jesienne się jednak odbędą. Była więc nutka optymizmu. Chyba jednak diagnoza musiała być druzgocąca, bo wkrótce info o koncertach, z których dochód będzie przeznaczony na leczenie, a po nich zawieszenie działalności Hrabi. Teraz z kolei Kamys prosi o modlitwę. Obawiam się, że jest bardzo, bardzo źle.
  • Odpowiedz
Shultzss
Shultzss
Shultzss
03.07.2025, 09:26:54 via Wykop
  • 1
@Chidder: skoro prosil o wsparcie w konkretnej godzinie, to bardziej stawialbym na operacje Pani Asi:) nie uprawiajny czarnowidztwa zawczasu, jeszcze bedzie przepieknie!
  • Odpowiedz
Sidkwa
Sidkwa
02.07.2025, 10:36:57 via Wykop
  • 58
Niedawno sobie powtarzałem "Bajki dla potłuczonych" kabaretu POTEM.
Nie wiem czy to sentyment, czy coś innego ale jeżeli chodzi to kabaret POTEM był i będzie najlepszym polskim kabaretem. Próba reaktywacji twórców tego kabaretu pod nową nazwą HARBI wybija się na tle innych polskich kabaretów. Jednak to już nie jest to. Zdrowia dla Pani Joanny i szybkiego powrotu na scenę.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

karokrakow
karokrakow
karokrakow
02.07.2025, 11:07:58 via Wykop
  • 16
@Sidkwa: kabaret Potem to komedia oparta na absurdzie, abstrakcji i w dodatku kompletnie oderwana od ludzkiej codzienności, dlatego jest tak uniwersalna mimo upływu lat
  • Odpowiedz
Man_of_Gx
Man_of_Gx
Man_of_Gx
02.07.2025, 18:25:30 via Wykop
  • 0
@Sidkwa: To jeszcze poszukaj Loża 44.

Gx
  • Odpowiedz
wychodek_narkoman
wychodek_narkoman
wychodek_narkoman
02.07.2025, 11:00:11 via Wykop
  • 39
Kobita z poczuciem humoru. Gatunek na wymarciu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

N.....6
N.....6
konto usunięte 02.07.2025, 12:46:27 via Wykop
  • -1
@wychodek_n------n: Prawda, a Julki i stulejarze minusują. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
NiekazdemusieudajewAmeryce
NiekazdemusieudajewAmeryce
02.07.2025, 20:24:18 via Wykop
  • -2
@wychodek_n------n: jej za to płacą żeby robiła skecze, pomijam już fakt że jakość polskich kabaretów kopie dół w dnie
  • Odpowiedz
Misiago
Misiago
Misiago
02.07.2025, 12:44:19 via Wykop
  • 35
Proszą o strumień dobra, a nie strumień kasy ... Nowe, nie znałam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gryzli6
gryzli6
gryzli6
02.07.2025, 11:33:56 via Wykop
  • 33
Wciąż jeden z bardziej inteligentnych kabaretów w Polsce. Ciężko nie powiedzieć że ta babka śmiechem wydłużyła nie jednemu życie ;)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3096
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2459
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2037
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2003
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1794
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #heheszki
  • #humor
  • #standup
  • #kabarety
  • #komedia
  • #hrabi
  • #polska
  • #prl
  • #gimbynieznajo
  • #kmn
  • #rozrywka
  • #skecz
  • #neonowka
  • #oswiadczenie
  • #youtube

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking