Wpis z mikrobloga

@lubielizacosy: teraz to za wszystko jest jak za złoto...
Ze swiftem 2005r podjechałem bo na przeglądzie kilka rzeczy wyszło i za zrobienie hamulców z tyłu, wymiana oleju + filtry + coś przy przegubie wyciekało ~3,5k naprawa xD
Sąsiad wygrał w sądzie podobną akcję, ale to dla cierpiliweych i koszta będą większe niż naprawa. Klincz.


@Marek_Tempe: Koszty zwraca przegrany więc to jest kwestia czy da się wygrać taką sprawę.
) wada ukryta po 10k km?


@Sisal: umiesz czytać ze zrozumieniem?

Można mieć pecha i np wydmucha ci uszczelkę, albo #!$%@? sobie skrzynie biegów


@picasssss1: można, ale jak gość pisze że ostre ingerencję, powkladane na sztukę itd to przypadek? Albo celowe działanie albo zrobione byle było i sprzedać, a niech sie martwi następny. W obu przypadkach sprawa dla rzeczoznawcy a następnie sąd.
@picasssss1 to nie jest prawda, sprzedający powinien udać się do mechanika przed sprzedażą i dowiedzieć się co jest ewentualnie do zrobienia i poinformować o tym kupującego. Wszystko inne jest wadą ukrytą i można to w sądzie wygrać jak komuś zależy.
Ze swiftem 2005r podjechałem bo na przeglądzie kilka rzeczy wyszło i za zrobienie hamulców z tyłu, wymiana oleju + filtry + coś przy przegubie wyciekało ~3,5k naprawa xD


@bartez_94: o hui, serio takie ceny są? Nie wiem bo od lat jeżdżę do swoich ziomków, którzy sobie dorabiają po godzinach i np. ostatnio za serwis po kupnie czyli w tym przypadku wymianę kompletu hamulców (x4 klocki i tarcze), filtrów (kabinowy, powietrza, oleju),