Wpis z mikrobloga

@KarolaG17: Najbardziej żenujące jest to, że to wyłącznie tani populizm (nie da się przywrócić kary śmierci bez naruszenie istotnych zobowiązań międzynarodowych) i próba zyskania paru procent w sondażach przez rozgrywanie tragicznej śmierci dziecka. Śmierci, do której absolutnie nie powinno dojść, gdyby odpowiednie instytucje działały tak jak powinny.
Ale łatwiej jest pograć przez chwilę i na pokaz twardego szeryfa, niż sprawić, żeby system opieki społecznej nie był niewydolną parodią.
Śmierci, do której absolutnie nie powinno dojść, gdyby odpowiednie instytucje działały tak jak powinny


@JPRW: Zadziałały zgodnie z deforma systemu sprawiedliwości, nie można odbierać dziecka rodzicom i niszczyć rodzin!

to jest logiczne, nienarodzone dziecko nie może być @#$@#$ ma szansę coś zrobić pozytywnego,


@FFFFUUUU: co pozytywnego moze zrobić taki śliczny bobasek jak na zdjęciu poniżej skoro nie przeżyje nawet doby? Traumę rodziców i niechęć do kolejnych dzieci odbierasz jako plus?
Pobierz Deska_o0 - >Śmierci, do której absolutnie nie powinno dojść, gdyby odpowiednie instyt...
źródło: TJOD-14-138-g2
co pozytywnego moze zrobić taki śliczny bobasek jak na zdjęciu poniżej skoro nie przeżyje nawet doby? Traumę rodziców i niechęć do kolejnych dzieci odbierasz jako plus?


@Deska_o0: Według mnie to rodzice powinny decydować czy takie dziecko ma przyjść na świat czy ma zostać poddane aborcji. Wiadomo, że to już jest wielka trauma dla rodziców i tylko oni powinni decydować w jaki sposób będzie dla nich lepszy do akceptacji rzeczywistości.

Politycy nie
@KarolaG17: przecież podobnie ma jaśnie oświecony Kosiniak-Kamysz, który wysrał się w Radiu Zet dzisiaj. Blubra coś o jakimś kompromisie aborcyjnym, ale karę śmierci to by z chęcią przywrócił.