Wpis z mikrobloga

@KarolaG17: Ja tam durnych pisowców bronić nie chcę, ale tu muszę, w sensie "logiki" jaką się kierują.
Płód to dla nich bezbronne i niewinne dziecko. Nie może się obronić.
Przestępca to ktos dorosły i w pełni świadomy, który powinien odpowiadać za swoje działania.

Nawet w Biblii, jakby ktoś próbował podbić argumentem, że jak to tak zabijać, są teksty o tym, że egzekucje, jak sa usprawiedliwione, to są okej. Choć z drugiej
Kara śmierci? Jestem za!

Aborcja kilkutygodniowego niepełnosprawnego plemnika?


@KarolaG17: Uwielbiam ten "argument". Jeśli uważasz, że Breivik zasługuje na karę śmierci, a nie popierasz aborcji na życzenie, to jesteś prawackim hipokrytą!111
@KarolaG17: Ale to dotyczy nas opozycję wobec władzy a nie rząd największym problemem kary śmierci jest właśnie nadużycie kula w łeb dla pedozboka ok kula w łeb dla opozycjonisty którym może być każdy już nie jest ok przypomina stare czasy.
@KarolaG17: Przyznam że byłem BARDZO naiwny. Myślałem że może tym razem nie pójdą w skrajny populizm i zamiast tego pomyślą jak przeciwdzwiałać w przyszłości.

A TAKI #!$%@?!!!

Będą się prześcigać w deklarowaniu tortur.
Kara śmierci? Jestem za!

Aborcja kilkutygodniowego niepełnosprawnego plemnika? CZY WAS #!$%@?*O?! Nie mamy prawa do odbierania życia!

@KarolaG17: Chwila moment, przecież głównym argumentem postępowców za legalizacją zabijania dzieci jest przekonanie, że to wcale nie jest zabijanie, bo nienarodzone dzieci nie żyją i w ogóle nie są ludźmi, a teraz aborcję porównujesz do kary śmierci? To jak w końcu, aborcja to zabijanie dzieci, czy nie? No i jeśli tak, to jaką zbrodnię
@JPRW: no i jakie to są poważne zobowiązania miedzynarodowe xdd wyrażą głębokie zaniepokojenie? Może takie jak o niestosowaniu niektórych rodzajów broni, na które wszyscy mają wywalone jajca.
@KarolaG17: nie będę wdawał się tutaj w dyskusję o aborcji ale kara śmierci nie jest odbieraniem życia w takim sensie jak zabójstwo. Tzn to jest tak samo odebranie życia jak kara więzienia zniewoleniem a aresztowanie porwaniem. Wg teorii prawa jeżeli mordujesz kogoś to sam się skazujesz na stryczek tak jak skacząc z budynku to nie budowniczy budynku ani nawet nie społeczeństwo cię zabija tylko sam podjąłeś decyzję której naturalnym następstwem jest