Wpis z mikrobloga

Chłop ostatnio na główną wstawił zdjęcie z ładnym widokiem ze swojego domu w Nowym Sączu i zaraz wysyp hejtu XD

-Jak możesz tam mieszkać?!! Przecież to dziura!!!!!!11oneone
-Hahaha jaka rudera do remontu, a ja tutaj mój mikroaparament 14m2 luksus
-I co?! Gdzie tam kupisz wegańskie latte z sojowym mlekiem? hahaha
-Masakra, tam nawet nie ma Teatru gdzie chłop się za babę przebiera
-Hurr durr tam nie ma fancy knajp!
-I co ci z tego widoku, codziennie to samo, nuda. Nawet do maczka nie możesz iść na randkę ze szlaufem z tindera

A wiecie, że dla ludzi są inne priorytety niż życie w kolorowej klatce w otoczeniu korposzczurów? Część z was to też chyba sobie nie zdaje sprawy jak wygląda życie w miastach 40-100k. Tam też są teatry, muzea, restauracje, siłownie, kręgielnie, tylko naturalnie jest tego mniej, a życie toczy się wolniej.

Ale chłop sobie ułożył życie, może ma tam rodzinę, znajomych, może pracuje zdalnie bądź ma pracę, która zapewnia mu godne przeżycie, ale zawsze ktoś musi się zesrać, że nie jest to deweloperskie osiedle z klitką, na które wziął kredyt pod korek XD

Wieczna beka z korposzczurów, którzy o małych miastach mówią "tam nic nie ma", a tymczasem w dużym są zwykłymi gołodupcami, którzy dopasowują swoje życie do globalistycznych trendów. Wynajem klitki, auto na kredyt, ciągła konsumpcja, kruche relacje towarzyskie i życie w korkach i stresie.

Taki chłop z Nowego Sącza znajdzie sobie kobietę, założy rodzinę, kupi 10 letnie auto i będzie żyć powoli i szczęśliwie, a wy w Warszawie czy Gdańsku będziecie się kisić w "apartamentach" budowanych pod chów klatkowy Polaka zwyczajnego, u boku jakiejś Julki, która puści się z Enrique przy pierwszej lepszej okazji, a potem żale na wykopie - loszki to coorwy, bro xDD

#patologiazmiasta #heheszki #niepopularnaopinia #zarzutkadoskonalejjakosci #bekazpodludzi #korposwiat #takaprawda #cuckold #revoltagainsthemodernworld
Kopyto96 - Chłop ostatnio na główną wstawił zdjęcie z ładnym widokiem ze swojego domu...

źródło: Ez6t4XIX0AQjEfI

Pobierz
  • 107
@Kopyto96: Już to mówiłem dawno temu, wykopkom się w dupie poprzewracało od dobrobytu, wszystko już na tym portalu było w kwestii bycia biednym przy jakiejkolwiek pensji. Moim faworytem był gagatek co zarabiał 7 tysięcy, żył na koszt starych jeśli chodzi o opłaty, zero pasji w życiu, a i tak konto zawsze na minusie xD Spróbuj powiedzieć, że jeździsz samochodem z 2012 roku to cie jeszcze wykopki zbanują jak można takim trupem
OP to:
- albo wsiór dumny z tego, że mieszka w mieście zabitym dechami i stara sobie wmówić wszystkim innym, że jest fajnie, jest fajnie
- albo mieszczuch wqrwiony na ludzi przyjeżdżających do jego miasta i podkupujących mu mieszkania, przez to propaguje wiejski styl zycia i #!$%@? z miast, żeby samemu mieć profity

Nawet nie musiałem tego zmyślać, OPek sam to prezentuje
niochland - OP to:
- albo wsiór dumny z tego, że mieszka w mieście zabitym dechami i ...

źródło: sropek wyklopke

Pobierz
@Kopyto96: Przecież Ty i inni pod tym wpisem robią coś dokładnie odwrotnego. Dla mnie to każdy powinien sobie żyć tak jak chce i jak mu pasuje. Dla mnie po kilku latach mieszkania w Warszawie to już Łódź jest za mała, i najchętniej pomieszkałbym w jeszcze większym mieście, i osobiście nie wyobrażam sobie życia gdzieś na prowincji czy w małym mieście. Ale to ja. Ktoś może mieć zupełnie inne potrzeby.

Za to
wiekszość rzeczy poza spożywczymi kupuję zdalnie, nie mam potrzeby udawania się do teatru czy kina skoro mam
Internet - zapewnia mi przesyt kultury, filmów, książek, muzyki
@Kopyto96 Hmmm kiedyś też było inaczej. Do miasta wojewódzkiego miałem 1,5h godziny jazdy samochodem przez #!$%@? drogę. Miasteczka gminne to były dziury bez marketów, bez żadnych rozrywek. Miasta powiatowe trochę lepiej.
Dzisiaj do tego miasta wojewódzkiego mogę dostać się w 50 min. Miasta powiatowe mają już pełen pakiet centrów handlowych, basenów, lekarzy co tam chcesz. No i każdy ma samochód właściwie. Kiedyś był jedna Łada na rodzinę.
@Kopyto96: Ostatnio widziałem wpis, gdzie ktoś wymieniał do jakich dóbr wyższej kultury ma dostęp. Aż mnie świerzbiło, aby zapytać kiedy i na jakiej sztuce teatralnej był, kiedy i jakie muzeum odwiedził, itd.

To można łatwo zweryfikować, jeżeli op pisze, że czyta książki, to wystarczy zapytać go co ostatnio przeczytał i jaką książkę poleca.
Taki chłop z Nowego Sącza znajdzie sobie kobietę, założy rodzinę, kupi 10 letnie auto i będzie żyć powoli i szczęśliwie, a wy w Warszawie czy Gdańsku będziecie się kisić w "apartamentach" budowanych pod chów klatkowy Polaka zwyczajnego, u boku jakiejś Julki, która puści się z Enrique przy pierwszej lepszej okazji, a potem żale na wykopie - loszki to coorwy, bro xDD


@Kopyto96: Jak zrujnować sensowny post projekcją człowieka z małomiasteczkowymi wyobrażeniami
@Kopyto96 Niektórzy co się tam zesrali pod twoim wpisem i kontynuują swoje gówno komentarze tutaj to mieszka w chowach klatkowych na wynajem za chore pieniądze i ledwo starcza im na życie. Tak strzelam, bo ktoś kto jest spełniony życiowo raczej przejdzie obok takich wpisów obojętnie niezależnie od tego czy ma dom czy mieszkanie.
Piękno wielkich miast polega na tym, że możesz codziennie chodzić do innego sklepu i do emerytury nie odwiedzisz wszystkich. Nie musisz dobrze żyć z panią jadzią z lokalnego warzywniaka, nie musisz mówić dzień dobry zenkowi co dwie ulice dalej mieszka, a jak chcesz wyjść na spacer, to nie kończy ci się ulica po dziesięciu minutach. I nie masz całych kilku do wyboru, na których wszyscy Cię znają.

Dla mnie anonimowość daje wolność,
@Kopyto96: Przecież głównie zesrała się znana tu wariatka która średnio raz na dwa dni jak nie weźmie leków to ma napady agresji. Nowy Sącz jest ok, nie każdy preferuje styl życia polegający na chodzeniu po klubach, z tego większość ludzi wyrasta.
Taki chłop z Nowego Sącza znajdzie sobie kobietę, założy rodzinę, kupi 10 letnie auto i będzie żyć powoli i szczęśliwie, a wy w Warszawie czy Gdańsku będziecie się kisić w "apartamentach" budowanych pod chów klatkowy Polaka zwyczajnego, u boku jakiejś Julki, która puści się z Enrique przy pierwszej lepszej okazji, a potem żale na wykopie - loszki to coorwy, bro xDD


@Kopyto96: ile ty masz lat? 10-12? 1/10 bo odpisałem