Wpis z mikrobloga

Chłop ostatnio na główną wstawił zdjęcie z ładnym widokiem ze swojego domu w Nowym Sączu i zaraz wysyp hejtu XD

-Jak możesz tam mieszkać?!! Przecież to dziura!!!!!!11oneone
-Hahaha jaka rudera do remontu, a ja tutaj mój mikroaparament 14m2 luksus
-I co?! Gdzie tam kupisz wegańskie latte z sojowym mlekiem? hahaha
-Masakra, tam nawet nie ma Teatru gdzie chłop się za babę przebiera
-Hurr durr tam nie ma fancy knajp!
-I co ci z tego widoku, codziennie to samo, nuda. Nawet do maczka nie możesz iść na randkę ze szlaufem z tindera

A wiecie, że dla ludzi są inne priorytety niż życie w kolorowej klatce w otoczeniu korposzczurów? Część z was to też chyba sobie nie zdaje sprawy jak wygląda życie w miastach 40-100k. Tam też są teatry, muzea, restauracje, siłownie, kręgielnie, tylko naturalnie jest tego mniej, a życie toczy się wolniej.

Ale chłop sobie ułożył życie, może ma tam rodzinę, znajomych, może pracuje zdalnie bądź ma pracę, która zapewnia mu godne przeżycie, ale zawsze ktoś musi się zesrać, że nie jest to deweloperskie osiedle z klitką, na które wziął kredyt pod korek XD

Wieczna beka z korposzczurów, którzy o małych miastach mówią "tam nic nie ma", a tymczasem w dużym są zwykłymi gołodupcami, którzy dopasowują swoje życie do globalistycznych trendów. Wynajem klitki, auto na kredyt, ciągła konsumpcja, kruche relacje towarzyskie i życie w korkach i stresie.

Taki chłop z Nowego Sącza znajdzie sobie kobietę, założy rodzinę, kupi 10 letnie auto i będzie żyć powoli i szczęśliwie, a wy w Warszawie czy Gdańsku będziecie się kisić w "apartamentach" budowanych pod chów klatkowy Polaka zwyczajnego, u boku jakiejś Julki, która puści się z Enrique przy pierwszej lepszej okazji, a potem żale na wykopie - loszki to coorwy, bro xDD

#patologiazmiasta #heheszki #niepopularnaopinia #zarzutkadoskonalejjakosci #bekazpodludzi #korposwiat #takaprawda #cuckold #revoltagainsthemodernworld
Kopyto96 - Chłop ostatnio na główną wstawił zdjęcie z ładnym widokiem ze swojego domu...

źródło: Ez6t4XIX0AQjEfI

Pobierz
  • 107
@Kopyto96: czy tylko u mnie w rejonie to bogaci mieszkaja na wsiach, a do miast wyjezdzaja robole za najnizsza ? Mam wrazenie, ze na wykopie panuje przeswiadczenie "na wsiach same biedaki" straszna glupota, wychylcie glowy troche spoza tych swoich "wojewodzkich"
@bigos555: wojenka wieś i miasto to tak od zarania wykopu jest, zresztą i u siebie w rodzinnie to widzę, wygodnie pomijam ten temat, albo po prostu wychodzę z pokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nester86: Całe życie praktycznie mieszkałem w wojewódzkich miastach ~200k mieszkańców i po czasie nawet w tych zaczęło wiać nudą. Chociaż doceniam fakt, że zawsze wszędzie szybko można w takich miastach dojechać i nie ma tej całej atmosfery gonienia za pieniądzem w garniturku z Zary jadąc przepełnionym tramwajem na Mordor.
@Kopyto96: Prawdziwym problemem mniejszych miast nie jest oferta kulturalna (bo ta istnieje, a nawet z racji tego, że jest mniejsza, to łatwiejszy masz do niej dostęp i łatwiej docierają do ciebie o niej informacje), a oferta gastronomiczna.
W takich miastach właściwie jest 1-2 restauracje na poziomie, na dodatek zamykające się o godz. 20. Reszta to byli lub przyszli bohaterowie Kuchennych Rewolucji. Najbezpieczniej zjeść w McDonaldzie.
Jedynym małym miastem z dobrą gastronomią