Wpis z mikrobloga

@wierzgontycymbale:

wiem, potem nie płacz jak cię do wojska wezmą


Akurat jakby to było moje kryterium to bym na pewno na konfe zagłosował.
Tusk Hołownia i Lewica takie samo zdanie na ten temat co widać po głosowaniach, akurat najbardziej oberwało się lewicy przez Żukowską ale dobrze wiadomo że nas wezmą do woja, a przynajmniej mieli taki zamiar.
PiS sam testuje naszą reakcje od jakiegoś czasu, po wyborach nas to pewnie czeka.
@wierzgontycymbale: Każda polska partia waliła w d*pę Polakow bez lubrykantu. Żadna nie pozwoliła Polakowi-robakowi się czegoś dorobić, leczyć się w nowoczesnej służbie zdrowia czy mieć prawo do sprawiedliwego sądu w wolnych i niezależnych sądach.

Nie dziw się, że po 30 latach "wolnej Polski" JEDYNE co ludziom pozostawiono do wyboru (i co ich obchodzi) to kwestie światopoglądowe, czyli stosunek do Żydów, aborcji, homoseksualistów, kobiet itd. Bo na wszystko inne twój wpływ jest
może i konfa nie jest najlepszym wyborem ale innego nie ma. Każda inna partia jest antyhuopska

@Powiew_morskiej_bryzy: Jeszcze niedawno mieli po kilka %, czas to samo zrobić z alternatywami. Jedynym argumentem Metzena wobec konkurencji było to, że oni mają poparcia, a reszta nie.
ty ale wiesz, że na konfe głosują statystycznie najlepiej zarabiający? XD


@93michu93: Po pierwsze, jakie to ma znaczenie w stosunku do tego co napisałem? Konfa nie może zebrać elektoratu przegrywów i elektoratu najlepiej zarabiających? To się jakoś wyklucza?

A po drugie, to nieprawda xD Wg najnowszego sondażu, który byłem w stanie znaleźć (z początku marca 2023), najlepiej zarabiający głosują na KO (7k netto+), a Konfa nie jest nawet 2. Dla ludzi
rzuf22 - >ty ale wiesz, że na konfe głosują statystycznie najlepiej zarabiający? XD

...

źródło: mu4yiIU

Pobierz
@wierzgontycymbale:
PiS - wiadomo
KO - głosują w najważniejszych sprawach jak PiS, tylko w tych mniejszych, nie znaczących czasem inacej, fani Fit for 55 i C40
Lewica - xD

Mam poglądy libertariańskie i de facto, nawet z tym rusofilem Korwinem i kretynem Braunem, Konfederacji jest mi najbliżej nad czym sam ubolewam, ale równie dobrze mogę nie głosować i potem zbierać feedback w postaci ból dupy do mnie od wszystkich co poszli
15 minutowe miasta


@Felixu: No faktycznie - nie ma nic gorszego niż żyć w miejscu, w którym masz w zasięgu 15 minut spaceru lekarza, szkołę, sklep i restaurację (o innych usługach nie wspominając). Przecież każdy wie, że jak nie trzeba jechać 100 km do teatru, to nie ma wolności. Weź się człowieku puknij w głowę, ale tak solidnie.