Wpis z mikrobloga

Czy pójście na dziwki to dobry pomysł? No niezbyt koledzy.
Stracenie prawictwa u burdelówki? Równie dobrze mógłbyś zesrać się i wsadzić w to fiuta i powiedzieć że straciłeś prawictwo.

Cały sens tracenia prawictwa i w ogóle seksu to przyjemność i pożądanie dwustronne. Idąc do dziwki ona bierze od ciebie pieniądze i poprostu walisz sobie o nią konia, a ona z zegarkiem w ręku odlicza czas do końca spędzania czasu z tobą bo jesteś którymś tam w ciągu dnia betabankomatem i w oczach kobiety zawsze będziesz subhumanem, który MUSI PŁACIĆ ZA SEKS JAKO ŻE JEST NISKIEJ JAKOŚCI GENETYCZNEJ SAMCEM!

Dziwkarze to poprostu cuckoldy na srogim wyparciu. NATURA.

#przegryw #blackpill #divyzwykopem
twojastaraglosujena_korwina - Czy pójście na dziwki to dobry pomysł? No niezbyt koled...

źródło: 424tav

Pobierz
  • 61
@SuperTimor435: Nie, poprostu postuje przemyślenia do których możesz się odnieść i tyle. Mnie ten wyścig nie dotyczy xd. I nie wypisujesz się z żadnego wyścigu chodząc na dziwki tylko dajesz dziwce zarobić za nic więc generalnie jesteś cuckoldzikiem betabankomatem i to jest mega upokarzające i promuje patologię jaką jest prostytucja. Patologię bo do tego zalicza się prostytucja w prawie karnym i rozważaniem na ten temat w badaniach naukowych, które wskazują że
@Blaskun: mylisz odwagę z odważnikiem. Ja tu piszę o korzystaniu z dziwek i o tym że to jest patologia i patologiczny substytut normalnego seksu, gdzieś nawet przeczytałem że to jest "wybrakowany seks" i to nawet trafne określenie. Chodzenie na dziwki nie sprawia że przestajesz być incelem, to poprostu kolejny etap incelstwa i nasilenie problemów.
@twojastara_glosuje_na_korwina twoje wpisy są tak odklejone że aż mi cie szkoda, skąd w tobie tyle jadu?

Ktoś nie ma dostępu do seksu to ma nie ruxhać ?

Jak chce to niech rucha a że jest bez pożądania to co z tego? A jeżeli nie ma pożądania to co ma robić?

To że ktoś jest incelem to nie znaczy że mamy po nim jechać.

Nie istnieje czegoś takiego jak darmowy seks, nawet w
@twojastara_glosuje_na_korwina I jeszcze jedno.

Nieźle tu szufladkujesz ludzi

Ktoś rucha swoją dziewczynę to jest wygrywem a jak ktoś rucha dziwke to jest przegrywem.

Typowe myślenie różowych
"faceci myślą tylko o jednym".
podczas gdy ty też myślisz tylko jednym czyli tym że ktoś posuwa rokse.

Wy to macie takie jakby rozdwojenie jaźni. Ksiezniczkowatość czyli wszystko podane na tacy a jak ktoś nie ma czegoś co ty masz za free to uważasz takiego gościa
@Panzwyklykly: zesrałeś się i śmierdzi. Coś przeczytałeś, nic nie zrozumiałeś i wyciągnąłeś "wnioski" z powietrza. Nie jadę nigdzie po przegrywach bo sam się utożsamiam z tą społecznością i bardzo ją lubię, natomiast brzydzą mnie dziwkarze i dziwki i próbuję tłumaczyć przegrywom, że chodzenie do nich nie sprawi że będą szczęśliwsi a tylko pogłębi frustracje i problemy. Przypisujesz mi też rzeczy których nigdzie nie napisałem i się prujesz nie wiem o co
@twojastara_glosuje_na_korwina no tak bo przecież seks szczęścia nie daje. To ciekawe po co faceci tam chodzą? Żeby cierpieć? Podytakają, poruchają i odrazu lepszy humor. A to że nie jest to trwałe szczęście ? Co z tego, kogo to obchodzi. Też bym wolał ruxhać dziewczynę która mnie pożąda ale no cóż. Bycie prawiczkiem to żadna ujma ale też nie powód do chwalenia się.

Jak chodzenie na dziwki ma pogłębić problem? Bo nie rozumiem?