Wpis z mikrobloga

Czy pójście na dziwki to dobry pomysł? No niezbyt koledzy.
Stracenie prawictwa u burdelówki? Równie dobrze mógłbyś zesrać się i wsadzić w to fiuta i powiedzieć że straciłeś prawictwo.

Cały sens tracenia prawictwa i w ogóle seksu to przyjemność i pożądanie dwustronne. Idąc do dziwki ona bierze od ciebie pieniądze i poprostu walisz sobie o nią konia, a ona z zegarkiem w ręku odlicza czas do końca spędzania czasu z tobą bo jesteś którymś tam w ciągu dnia betabankomatem i w oczach kobiety zawsze będziesz subhumanem, który MUSI PŁACIĆ ZA SEKS JAKO ŻE JEST NISKIEJ JAKOŚCI GENETYCZNEJ SAMCEM!

Dziwkarze to poprostu cuckoldy na srogim wyparciu. NATURA.

#przegryw #blackpill #divyzwykopem
twojastaraglosujena_korwina - Czy pójście na dziwki to dobry pomysł? No niezbyt koled...

źródło: 424tav

Pobierz
  • 61
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@twojastara_glosuje_na_korwina: no to co proponujesz np. w mojej sytuacji - tinderowanie odpada z powodu o jakim wspomnialem wyzej, spotkac jakas laske, z ktora by mi sie w ogole chcialo gadac zdarza mi sie doslownie raz na kilka lat bo reszta jest zwyczajnie dla mnie za glupia + szkoda mi czasu, stalej kobiety nie chce miec, a swiat ludzki nie dziala jak ten zwierzecy, zeby kryc sobie regularnie nowa samice w ciagu
@twojastara_glosuje_na_korwina: Przynajmniej przestałem być frustratem, który się przejmuje że laski lecą na chadów. Poza tym polepszyłem skille społeczne i seksualne. Ja takie wizyty traktuję trochę jak terapię. A seks z dobrą divą jest pewnie często lepszy niż ten mityczny "darmowy" seks z pożądaniem. Ile to razy faceci się żalą, że ich laski to kłody czy się brzydzi loda zrobić, już nie mówiąc o połyku xD
@przegryw162cm: nie no mimo wszystko realnie będzie tak z 20%.
Ale dużo masz racji, ale taki normik 5/10 myśli, ze tak wszyscy faceci maja xD
I potem nie dowierza w historie jego przystojnego kolego 7/10 wzwyż