Wpis z mikrobloga

Zauważyliście jak wyborcy Konfederacji deprecjonują pracę innych? Za każdym razem jak ktoś wrzuca to słynne zestawienie oferty Mentzena i zarobki które za nie oferuje, uruchamia się stado kucy, które tłumaczą się ze swojego lidera, że to tylko dla stażysty który pani anecie będzie podłączać myszkę, że to konkurencyjne stawki wobec innych które są na rynku, starając się za wszelką cenę umniejszyć wartości pracy jaką dany człowiek wykonuje.
Skąd ten mechanizm obronny? Ze wstydu, z chęci wyparcia że jest się dymanym?
Wszystkie te osoby zapominają o jednym: Mentzen napisał dom, grill, trawa, wakacje i dwa samochody DLA KAŻDEGO PRACUJĄCEGO POLAKA, a nie tylko dla radcy prawnego 10k brutto, czy speca od IT 15k.
Skoro dla każdego, to dla każdego.
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że Memcen wymyślił kucową wersję 500+ xD a kuce klaszczą uszami, jednocześnie śmiejąc się z socjalu obiecywanego przez PiS

#bekazkonfederacji #bekazpisu #heheszki
  • 120
@krisip: Kuce zawsze stawiają się na szczycie drabiny społecznej, dlatego deprecjonują proste prace, prace dla plebsu i kierunki humanistyczne itd. Oni mają być przedsiębiorcami, prezesami, ludźmi logicznymi o umysłach ostrych i ścisłych. Megalomania jest u nich wysysana z mlekiem matki, a raczej mlekiem Korwina (obecnie Mentzena), bo spijają dosłownie każde jego słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zauważyłem że jak ktoś jedzie po lewakach to ma zwykle mocne logiczne argumenty, albo przykłady praktyczne z świata. Za to za każdym razem gdy lewacy próbują atakować konfederacje wychodzi jakieś cholera wie co.


@K-S-: o #!$%@?, ale chochoł
@krisip: Fanów Mentzena i wszelkich wolnorynkokretynizmów należałoby przymusowo wysłać do pracy w januszexie po 12 godzin dziennie. Szybko by się wyleczyli z tych bzdur.
@Chris_Karczynski: tsaaa, pisowiec przestrzegający przed katolibanem... gdzie Ci wmówili, że każdy kto przeciwko konfie to pisowiec, że nawet się nad tym nie zastanawiasz? A tak w ogóle, to akurat w tej sprawie pis z konfederacją się zgadzają w pełni, no może nie w pełni, konfa uważa, że pis jest zbyt liberalny xDD
Przecież Mentzen nie chce zlikwidować ZUSu. Chce zlikwidować socjal, podnieść kwotę wolną do 12 krotności minimalnej, ujednolić PIT żeby każdy płacił taki sam % podatku, a nie jak teraz jakieś progi itd. Chce zlikwidować ulgi podatkowe, ujednolicić stawki podatku ryczałtowego itd.


@Chris_Karczynski:

To chyba musisz mu o tym powiedzieć. Na stronie konfederacji nadal jest "dobrowolny zus" i "zerowy pit"
@Chris_Karczynski: a jeszcze co do tego głosowania portfelem, zastanawiałeś się kiedyś nad życiowymi problemami poza pieniędzmi? Nie życzę nikomu tego, ale jak Ci żona zajdzie w ciążę i zostanie zmuszona urodzić dziecko bez mózgu? Albo córka będzie miała ciążę z gwałtu w wieku 15 lat? Albo syn powie, że musi wyjechać z kraju bo jest gejem, a w Polsce nie jest akceptowany? Naprawdę konfederaci uważają, że takie problemy ich nie dotyczą?
To chyba musisz mu o tym powiedzieć. Na stronie konfederacji nadal jest "dobrowolny zus" i "zerowy pit"


@graf_zero: i według ciebie dobrowolny ZUS to to samo co likwidacja ZUSu? xD
Poza tym chyba kliknąłeś w stary program wyborczy z 2019, bo w aktualnym jest PIT.
ty, jako wyborca PO wiesz to najlepiej :D


@Fipaj: Nie jestem wyborcą PO, najlepiej to dzieci wiedzą kto na kogo tu głosuje, widzą randomową osobę o której gówno wiedzą i już piszą xDD
Także jak jednego dla jestem pisiorem, innego platfusem.
@Chris_Karczynski: To niezbyt wyszukana forma dyskusji. Zgadzam się z Tobą że zakaz aut spalinowych to nieodpowiednia droga. I choć sam nie mam samochodu, to wiem że nie każdy jest w stanie pozwolić sobie na taki tryb życia. W sytuacji gdy spotykasz się z kimś z odmiennymi poglądami, to zamiast próbować walczyć z argumentami merytoryką, każesz mi #!$%@?ć. Trochę to przykre.
Czy popierający konfederację zastanawiają się nad takimi rzeczami krzycząc "głosuj portfelem"?


@adrian1207: Tak i doszedłem do wniosku że wtedy wystarczy wyjechać do Czech na zabieg niż pracować 40 lat w socjalizmie. Teraz nie dość, że mamy podatki to jeszcze zakaz aborcji, więc wybór jest prosty.