Wpis z mikrobloga

Zauważyliście jak wyborcy Konfederacji deprecjonują pracę innych? Za każdym razem jak ktoś wrzuca to słynne zestawienie oferty Mentzena i zarobki które za nie oferuje, uruchamia się stado kucy, które tłumaczą się ze swojego lidera, że to tylko dla stażysty który pani anecie będzie podłączać myszkę, że to konkurencyjne stawki wobec innych które są na rynku, starając się za wszelką cenę umniejszyć wartości pracy jaką dany człowiek wykonuje.
Skąd ten mechanizm obronny? Ze wstydu, z chęci wyparcia że jest się dymanym?
Wszystkie te osoby zapominają o jednym: Mentzen napisał dom, grill, trawa, wakacje i dwa samochody DLA KAŻDEGO PRACUJĄCEGO POLAKA, a nie tylko dla radcy prawnego 10k brutto, czy speca od IT 15k.
Skoro dla każdego, to dla każdego.
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że Memcen wymyślił kucową wersję 500+ xD a kuce klaszczą uszami, jednocześnie śmiejąc się z socjalu obiecywanego przez PiS

#bekazkonfederacji #bekazpisu #heheszki
  • 120
Skoro dla każdego, to dla każdego.


@krisip: xD no i wiadomo, za jedna wyplate, najlepiej z góry xD

że to konkurencyjne stawki wobec innych które są na rynku, starając się za wszelką cenę umniejszyć wartości pracy jaką dany człowiek wykonuje.


@krisip no to umniejszaja, czy urealniaja?
Jak na razie to widze, ze ty umniejszasz, jak typowy socjaliuch, prace kazdego kto robi cos, dzieki czemu zarabia wiecej niz minimalna - bo skoro
@krisip: Młodzież jest taka sama jak zawsze, gorzej że stare dziady nie mądrzeją. Na wykopie nie brakuje 30-50 latków z umysłem dziecka, ich jest najwięcej.
Większość ludzi tutaj to nie żadna młodzież tylko tępe stare dziady udające nastolatków, walące konia do janusza i wypadniętych dysków. Wykop nie jest jednak żadną wykładnia społeczną, zgromadził ludzi określonego typu, stworzył dla nich niszę.
Konfa tak wygra jak ten januszek przez całe życie, czyli zero
@krisip: #!$%@?ąc od tego czy pomysły mentzena by do tego doprowadziły, to powiedz mi co trzeba mieć w głowie za guano zamiast mózgu by nie rozumieć, że takie populistyczne hasło oznacza [rozwój Polski, który doprowadzi w niedalekiej przyszłości do] domu, grilla, 2 samochodów itd.? A w zamian tego myśleć, zę chodzi o jakieś zniesienie ubóstwa ustawą przez zmuszenie pracodawców do płacenia stażystom kilka tysięcy euro czy nie wiem co?
@LifeReboot: Widać że niezbyt to populistyczne hasełko to tylko dla niezbyt inteligentnych, bo to nie oznacza rozwoju Polski a zwykłe Mentzenowe #!$%@? tego co słuchacz chce usłyszeć o czym sam mówił że on mówi to co człowiek chce usłyszeć i mimo tego jego elektorat wierzy we wszystko że to dostanie XD Dzisiaj daje staż #!$%@? wart, jutro nagle zrezygnuje i obsypie pracownika złotem? No nie, więc faktycznie stażystę będzie stać na
@krisip: słyszałem pre razy podejście do pracy mencena i to jest typowe idylliczne #!$%@?, czyli:
- im ciężej pracujesz w kołchozie tym bardziej zostaniesz doceniony i ogólny kult #!$%@? - w naszych warunkach to taka osoba wyjdzie na frajera co robi robotę za nich i #!$%@? dostanie a nie awans, chyba ze dana ścieżka rozwoju do tego predysponuje- nie kołchoz.
- nie potrzeba wykształcenia by mieć pieniądze bo przecież Jobs, Gates
@krisip: Z zarobkami u memcena było tak, że lewica wrzuciła wymogi dla specjalistów podając pensję dla praktykantów. Najniższa krajowa to chyba dobra pensja dla młodych praktykantów, którzy dopiero się uczą, łapią doświadczenie i nie mają żadnej odpowiedzialności?
Po drugie u specjalistów jest średnia krajowa, ale tylko dlatego bo drugie tyle płaci pod stołem. Po co płacić większe składki na zus, z którego i tak nie będzie emerytur? Po co wskakiwać w
  • 0
@LifeReboot: co ty pieprzysz? Likwidacja nierówności spółecznych przez to, że wszyskim równo nawet jeśli robią gówno, wszyscy równi itp? Niezaleznie co robią ale robią? Hahah! To najczystszy na świecie marksizm i komunizm a nie żaden rozwój. Wizja piękna i jak wiemy nierealna ("tym razem się uda" co? ;) ) Czegoś ty się nałykał!? Widać konfa nie tylko rubelki przyjmuje ale i ideologię.
xD no i wiadomo, za jedna wyplate, najlepiej z góry xD


@yhbgrobdoivbvwamsv: ile pełnych etatów trzeba pracować by móc żyć? Zapłacić za mieszkanie, odłożyć trochę na przyszłość, kupić jedzenie, ubrania, zapłacić za dentystę, czasem wyjść do restauracji czy kina?

Czy może powinno być jak w USA gdzie są bezdomni którzy mieszkają w starym samochodzie, biorą wifi z parkingu McDonalds i pracują w korpo na pełnym etacie xD a jakiekolwiek zmiany typu
@krisip: @LifeReboot @yhbgrobdoivbvwamsv zastanawia mnie tylko to czemu Mentzen miałby płacić więcej niż minimalna skoro za minimalną zatrudnia już ponad 100 ludzi?

Narzekać na wolnorynkowca że działa wolnorynkowo? Top kek xD

W Polsce nie ma obowiązku pracować za minimalną i zresztą całą masa ludzi zarabia więcej niż minimalna A bezrobocie jest na śmieciowym poziomie.
Jak do was przychodzi hydraulik to chcecie mu zapłacić jak najmniej czy godnie? XD
@krisip: Zauważyłem że jak ktoś jedzie po lewakach to ma zwykle mocne logiczne argumenty, albo przykłady praktyczne z świata. Za to za każdym razem gdy lewacy próbują atakować konfederacje wychodzi jakieś cholera wie co.

A mogłeś napisać że mentzen jest hipokrytą bo obiecuje równość i kapitalizm jednocześnie. No bo jakie "grill dla każdego?" przecież to socjalizm a on obiecuje kapitalizm.

Zresztą znalazłeś jakieś pensje dla pracowników a nie znalazłeś opinii na