Wpis z mikrobloga

@GrzegorzPorada: #mzf: bez bombelka też można to wszystko, ci durnie nawet tego nie sprawdzają! Mało tego, jest nawet lepiej, bo jak sobie ułożę LEGO Sokoła Millennium (na którego mnie stać, bo nie muszę #!$%@?ć wagonu kasy na gówniaka), to żaden obśliniony rozwrzeszczany debil mi go nie rozwali bo ma taki humor xD [no chyba że ja sam, ale dotąd się nie zdarzyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)]
@Ein_ganz_unnormaler_Mensch: Tylko że wtedy nie wchodzisz na temat poświęcony rodzicielstwie obrażając przy okazji rodziców, nie? Bo to jest ta różnica. Facet pisze o tym jak fajnie spędza czas z dzieckiem, a tu zlatuje się masa idiotów ględzących o głupocie posiadania "kaszojadów". Na siłę próbują mu wmówić, że nie może być szczęśliwy. Albo na siłę siebie próbują przekonać, że są szczęśliwi.
@GrzegorzPorada: "Kto by to widział - dorosłe chłopy zamiast dzieci wychowywać, to się klockami bawią!". "Baby byście zaczęli szukać, a nie jakiegoś Sokoła Millenium!". "Ej, ale wiecie, że Lego Technics jest dla dzieci, nie?"... Główka pracuje :D