Wpis z mikrobloga

Już to finansujemy, żebyś Ty za 10 lat nie musiał XD


@gysnde: Na pewno nie w Polsce i całej wschodniej części europy. Na zachodzie to coś tam faktycznie robią ale i tak zbyt wolno xD

po czym poznać komucha.

Po czym poznać idiotę? Że używa argumentów pasujących tylko do niego i twierdzi, że ma to zastosowanie dla wszystkich.

Możesz tez mi oddać dom. Wtedy z chęcią wezmę też twoją teslę i
@cwlmod:
1. Głupota mieszkać w Warszawie i się tam kisić
2. Patrz jak ładuje swojego elektryka (załącznik), wszytsko do bateryjki, od kwietnia już da się w 100% ładowac swoim prądem
3. Nie #!$%@? 160-180 jak głupi
4. Daruj sobie elektryki bo nie dla Ciebie jak juz Ci powiedziałem, Stanardowe podróżowanie to 2h jazdy i 20 minut ładowania. W pierwszym rzucie można zrobić 300-350km, potem robisz po 200-250km i jest bardzo zdrowe
zibizz1 - @cwlmod: 
1. Głupota mieszkać w Warszawie i się tam kisić
2. Patrz jak ładu...

źródło: ladowanie

Pobierz
@PiotrFr: Nie. Propagandowe jest to co jest propagandowe. Ty opowiadasz bajki nie poparte żadnymi źródłami i dowodami. Nie potrzebuję wielu źródeł by wyśmiać twój tekst o tym, że ev nie są drogie xD
1. Głupota mieszkać w Warszawie i się tam kisić


@zibizz1: Głupota mieszkać poza warszawą i do niej dojeżdżać, nawet elektrykiem xD

2. Patrz jak ładuje swojego elektryka (załącznik), wszytsko do bateryjki, od kwietnia już da się w 100% ładowac swoim prądem

J.W. jeśli zbiję ci twoje panele to nie będziesz miał produkcji dokładnie tak jak ja jej nie mogę mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3. Nie #!$%@?
Nie wychodzi bo tak powiedziałeś


@cwlmod: bo bez przerwy jesteś merytorycznie orany przegrywie. Twój ból dupska nic nie zmieni. Kiedy to skumasz Janusz? Myślisz że powstrzymasz rozwój elektryków? Jak można być tak głupim? (ʘʘ)