Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Za bycie spierdoksem mogę podziękować głównie wspaniałemu systemowi szkolnictwa które nie odizolowuje, ani nawet nie kara patusów za dręczenie normalnych dzieci. Będę chciał wyrzucić z siebie moje przeżycia więc przygotujcie się na wysryw.

W okresie przedszkolnym i wczesnoszkolnym byłem nawet trochę wygrywem, bo jako jedyny miałem kontakty z płcią przeciwną. W przedszkolu na wszystkich balach, zajęciach tańca, itp. różowe chciały tańczyć wyłącznie ze mną i reszta chłopaków była skazana doberanie się w gejowe pary xD Jedna (obecnie typowa julka z instagrama) nawet shipowała mnie ze sobą i chciała żebym udawał jej chłopaka podczas zabaw xD We wczesnej podstawówce też jako jedyny siedziałem z dziewczyną w ławce. Swoją drogą tej chyba też się podobałem, bo prawiła mi komplementy i nawet całowała mnie w policzek. W sumie ciekawe, czy teraz nie jest jakąś fanką bdsm, bo nalegała, żebym bawił się z nią w dość dziwną zabawę, w której ona miała być kotkiem, a ja jej panem xDD

I co mogło sprawić, że ktoś kto miał taki start w wieku 20+ nadal nie ma dziewczyny? Otóż owa koleżanka wyprowadziła się z mojego miasta, przez co byłem zmuszony siedzieć sam w ławce. Jako, że wszyscy mieli stałe pary, to siedziałem sam aż do końca podstawówki. Oczywiście ktoś kto nie ma pary i do tego dobrze się uczy jest idelnym celem dla klasowych patusów, których była cała gromadka. 3 lata ciągłego dręczenia, zmyślania kompromitujących historii o mnie, zabierania plecaka, czy wysypywania rzeczy na podłogę miały ogromny wpływ na moją psychikę. Oczywiście wspaniali pedagodzy ani razu raz nie zareagowali, a ja panicznie bałem się chodzić do szkoły. Swoją drogą dwóch z nich boło synami nauczycielek xD Jedynym ratunkiem było dla mnie to, że byłem dość zdolny i po skończeniu podbazy mogłem pójść do klasy z bardzo dużą selekcją w znacznie lepszym gimnazjum niż mój rejon co skutecznie odizolowało mnie od takich podludzi. No ale trauma w postaci fobii społecznej i zamknięcia się w sobie pozostała.

Minęło już ponad 10 lat i mimo, że w dużej mierze poradziłem sobie z tą traumą, to i tak ogromna nieufność, zamknięcie w sobie oraz kilkuletnie opóźnienie w kontaktach społecznych pozostały. Jedyne pocieszenie, to że te patusy marnie skończyły. Niektórzy pewnie nawet matury nie mają. Większość nie poszła na studia, a jak już to na jakieś gównokierunki i nawet z nich wylecieli. Siedzą teraz na bezrobociu albo robią w jakichś gównorobotach, a ja jeszcze studiując wyciągam więcej niż oni i ich starzy razem wzięci zajmując się czymś co mnie interesuje. Mimo tego czasami zdarza mi się rozmyślać co by było gdybym miał spokojne dzieciństwo i mógł się normalnie rozwijać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #szkola #nauczyciele #edukacja #zalesie #gorzkiezale #bekazpodludzi #patologia #patologiazmiasta #feels #przemyslenia #tfwnogf



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
@mirko_anonim

streszczenie :

Byłem wygrywem z kontaktem z dziewczynami w przedszkolu i wczesnej podstawówce, ale potem moja jedyna koleżanka wyprowadziła się i siedziałem sam aż do końca podstawówki. Patusy zaczęły mnie dręczyć, a wspaniali pedagodzy nie zareagowali, chociaż dwóch z nich było synami nauczycielek. Teraz poradziłem sobie z traumą i studiuję, podczas gdy ci patusy siedzą na bezrobociu lub robią jakieś gównoroboty. Mimo wszystko czasami zastanawiam się, jak by to było, gdybym
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Jak zawsze wszyscy dookoła winni i ten zły świat stworzył tego biednego przegrywa. Przecież to już nudne czytanie o latach traumy i winy braków kontaktów społecznych. Dajcie już sobie spokój i popatrzcie obiektywie na siebie.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
@mirko_anonim: Jak to dobrze że długie wysrywy trolli pisane łamanym językiem polskim można wrzucić do ChatGPT a ten daje piękne streszczenia.

Autor opisuje swoje doświadczenia związane z dręczeniem w szkole i jakie to miało konsekwencje dla jego życia. W wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym był jedynym chłopakiem, z którym dziewczyny chciały tańczyć i się bawić. Jedna z dziewczyn nawet shipowała go ze sobą i chciała, aby udawał jej chłopaka. Jednak, gdy ta
@mirko_anonim: ale nie bądź taki pewny, że oni "źle skończyli" bo takie agresywne łepki często są obrotne i robiąc wykończeniówkę albo handlując autami, ewentualnie robiąc w Niemczech proste prace mogą wyjść na tym lepiej niż Panicz z IT

Świat nie jest sprawiedliwy, kiedyś Cię "ugryzł" ale to nic nie znaczy, nie ma większego sensu - więc nie oczekuj żadnej sprawiedliwości tylko żyj dalej ;)