Wpis z mikrobloga

Mam 30 lat i nigdy nie miałem żadnego kontaktu fizycznego z kobietami, a tym bardziej nawet relacji czysto koleżeńskiej. Wiem, że w tym wieku nie za bardzo jestem w stanie zmienić mojej beznadziejnej sytuacji, skoro i tak się pogodziłem z tym fantem. Co o mnie to nawet nie będę więcej próbował, żeby kolejny raz usłyszeć to samo, tzn że jestem brzydki ? Mam twarz tzw, babyface i wyglądam na sporo młodszego, gdy w moim wieku dawni znajomi wyglądają bardziej męsko, czyli normalnie. Do tego mam mocne łysienie i wzrost mniej niż 180, gdyż łysienie odziedziczyłem po śmieciu-ojcu. Miałem konta na tinderkach, badoo itp, ale nie miałem żadnego polubienia, czy jak tam zwał zainteresowania, więc jakie polecacie sposoby na sterylizacje, kastracje, aby więcej nie czuć tego popędu seksualnego, skoro i tak zostane do śmierci prawiczkiem ?

Coś o mnie? Gówno robota w korpo, brak prawka i matury po gówno technikum, a najgorsze w tym wszystkim jest to, że mieszkam ze starymi i ojcem toksykiem, co od gówniaka wmawiał mi, że do śmierci będę nieudacznikiem żebrącym o kilka złoty na chlebek na ulicy. On ma myślenie byłego wojskowego za czasów PRL i robotę, w której siedzi dobre 40 lat i robi awantury o byle gówno.

PS. Całkowita kastracja byłaby dobra dla mnie i podobnych do mnie przegrywów.

#przegryw #farmakologia #seks #badoo #tinder #blackpill #feels #tfwnogf #stulejacontent #medycyna
  • 14
@Barszcz_Sosnowskiego

@Niemamwiedzy: Możesz pójść na blokadę jak chcesz.


nie wiem o co Ci chodzi. Tego wpisu powyzej to za #!$%@? nie rozumiem. Co chciałeś nim przekazać.

piszesz tu, że wielki dramat bo nie zamoczyłeś i nie ruchałeś i potrzebujesz żeby zamoczyć. Idź do roksy. zaruchasz, odczarujesz w glowie te mityczne segzy i być może odblokujesz coś we łbie. Życie to nie romantyczny film, że nagle znajdzie się jakaś laska która postanowi
@Barszcz_Sosnowskiego: Nie ma możliwości legalnej kastracji. Poza tym zabrzmi to banalnie, ale w przeciwieństwie do sympatycznych kolegów wypowiadających się wcześniej, ja nie będę Ci doradzał odebrania sobie życia (poza tym namawianie do odebrania sobie życia jest karalne). Życie ma się tylko jedno, każdy z Nas umrze. Wydobądź z życia to co w nim lubisz najbardziej i tym żyj. Spróbuj się wyprowadzić od ojca, może skup się na zmianie pracy. Ogólnie zawalcz