Wpis z mikrobloga

  • 21
@Bloodhorn wklej nawet 100, dalej to nie zmieni faktu że pis to nie to samo co po, może jak dorośniesz to zrozumiesz że pisowska zamordystyczna, dyktatorska, socjalistyczna partia to nie to samo co demokratyczna partia która mimo że nie była najlepsza za czasów swoich rządów to nie rozmontowala aparatu państwa prawa i potrafiła rządzić a nie tylko gasic pożary jak to się robi obecnie rzucając socjalem w grupy które są w danym
dalej to nie zmieni faktu że pis to nie to samo co po


@Qrka: acha czyli glosuja tak samo zalozenia maja te same nawet program realizuja ten sam ale to nie to samo bo tusk tak powiedzial.

Logiczne.

Ps. Doroslem na tyle wczesnie zeby pamietac rzady rudego. Za powtorke podziekuje. Nie po to przeciwko niemu protestowalem zeby teraz na niego glosowac tylko dlatego ze jakis krowka* na kaczych lapach jest gorszy
@tomekruslan: pisowcow to sobie w rodzinie szukaj. Twoja socjalistyczne zamilowania wytworzyly mylne przekonanie ze inni maja ci uslugiwac. Zglos sie do posredniaka i znajdz jakas prace zamiast byc utrzymankiem systemu to moze pogadamy chociaz biorac pod uwage ze nie potrafisz nawet uzywac googli to watpie zeby jakikolwiek pracodawca chcial takiego nieroba ( )
@Aokx

@Qrka: Ciekawe że mówisz o archiwalnych rzeczach bo aktualnie PO nie chce znieść 500+ i obiecuje socjale jak PIS.


pis obecnie rzadzo tyle samo czasu co rzadzila platforma, ktos porownal ich rzady, a ty stwierdziles, ze nie liczy sie to co robila platforma, a jedynie obecna kielbasa wyborcza i tyle, lewactwo zaorane xD po chwili jeszcze bronisz pisu, ze oni tylko graja wg regul i nie ma ich co winic
@ipkis123: po co sie mam powtarzac?

https://wykop.pl/link/7087203/bandyterka-czy-ochrona-wlasnosci-tak-eksmituja-dzikich-lokatorow/komentarz/116220673/lewactwo-w-kazdej-postaci-nalezy-tepic#116225809

Zaraz pewnie wypalisz z aborcja jako tematem nadrzednym ktory definiuje caly swiat.


Wiadomo ze #!$%@? tam gospodarka i to ze zamiast mieszkan i domow polacy beda miec zaklepane miejsce pod mostem. Wazne ze sie 0,01% obywateli moze wyskrobac ( )
@Tremade: @Janusz_Conway @Qrka @tomekruslan @stannis

Ten obrazek jest bardzo prosty, ale i prawdziwy. Wszystkich, którzy kłócą się ze stwierdzeniem, że zarówno PiS jak i PO to zło widzę tak, jak kłócących się kto zje kupę psią, a kto kocią. Psia niby mniej śmierdzi, ale jest za to większa. I się tak kłócą i argumentują co lepiej zjeść. A jak ktoś przyjdzie i powie, że nie muszą jeść żadnej, to go wyśmiewają,
@Pogadajmy chłopski rozum na topie widzę, tu nie chodzi o to czy możesz jeść kupę czy kawior, tu chodzi o to że jestes ruc$&# bez mydła w tej chwili a wymyślasz jakieś idiotyczne analogie żeby sobie wmówić że robisz dobrze...
a jeśli pijesz do tego że zawsze możesz wybrać trzecia opcje w postaci popularnej ostatnio dzięki panu memcenowi konfederacji to albo masz 15 lat albo nie do końca rozumiesz kogo chowa w
Nie zrozumiałeś wcale. Przeczytaj jeszcze raz co pisałem.. Nie chodzi o wybór kupę czy kawior właśnie, tylko o dwie kupy.

Ty to inaczej (bardzo trafnie) określasz, że PiS to ruchanie bez mydła. PO było z mydłem, czyli lepiej. Ja jednak nie zgadzam się na żadne ruchanie mnie, lepsze ani gorsze. I tylko o to chodzi.

Jak się nie widzi w miarę dobrej partii, to lepiej nie głosować wcale, niż tłumnie głosować na
@Pogadajmy "to go wyśmiewają, że kocie i psie sa przecież najczęściej spotykane i niech sie zamknie" - nie ma to jak samemu wymyslic argument i pozniej bohatersko go obalic.

Juz mi sie powoli nudzi odpisywanie pisowskim symetrystom na argument, ze pis i po to w gruncie rzeczy to samo - TO NIE JEST TO SAMO.

Platforma przez 8 lat rzadzila normalnie, przez 8 lat swoich rzadow nie zawlaszczyli mediow (publicznych i prywatnych),
Jak się nie widzi w miarę dobrej partii, to lepiej nie głosować wcale, niż tłumnie głosować na to mniejsze zło z dwóch głównych partii i legitymizować ich rządy.


@Pogadajmy: i to jest właśnie crème de la crème pisowsko-konfederuskiej propagandy. Pisowskie trolle i konfederaci jak lemingi powtarzają tą samą linie propagandową: jeśli chcesz zagłosować na platformy to tego nie rób, w dniu wyborów zostań w domu, nie interesuj się tym co się
@stannis: Hahaha następny, który nawet nie przeczytał wpisu, tylko przeleciał wzrokiem. Jak mogę być za PiSem, skoro porównuję go do gówna i to nawet gorszego niż w PO?

Ja całą swoją wypowiedź kierowałem do tych, którzy głosują na PO, bo to mniejsze zło. Ty jak widzę jesteś z innej grupy, bo wręcz uważasz, że dobrze rządzili. Polecam przypomnieć sobie różne kłamstwa, afery, wały, nepotyzm, niekompetencję i korupcję. Może i na mniejszą
Może i na mniejszą skalę niż mamy dziś, ale nadal nie tęskniłbym za tym.


@Pogadajmy: nie "może", a NA PEWNO na znacznie mniejszą skalę niż mamy dziś. Samo pisanie, że platforma "może" mniej #!$%@?ła od pisu to już jest działanie propisowskie, bo to jest próba deprecjonowania tego co #!$%@? pis i wyolbrzymiania tego co robiła platforma obywatelska.

Platforma w 8 lat rządów nie #!$%@?ła tylu rzeczy co pis potrafi #!$%@?ć przez
Zbitek "może i" nie oznacza "może". Przecież przyznawałem tu nie raz, że teraz jest gorzej.

Ty widzę, że masz różowe okulary i dałbyś władze PO ponownie. To zróbmy taki eksperyment myślowy: te wybory wygrywa i przez 8 lat rządzi na przykład PSL. Odwala różne wały jeszcze dużo perfidniej niż PiS teraz (ok, wysoko zawieszona poprzeczka, ale to tylko eksperyment myślowy :p). Za 8 lat przed wyborami Twój kolega mówi, że on to
@Pogadajmy: tak, dałbym im władzę ponownie, dlaczego? Bo potrafię wskazać konkrety dlaczego wg mnie platforma rządziła dobrze i dlaczego warto na nich głosować, a na poparcie tej tezy napisałem dużo argumentów.

Za to Ty żeby udowodnić, że nie warto na nich głosować musisz albo pisać truizmy o rzekomym nepotyzmie i aferach (oczywiście bez konkretów), albo musisz robić fikołki, jakieś eksperymenty myślowe i wymyślać jakieś nierealistyczne sytuacje.
@Pogadajmy: okej, przekonałeś mnie: może i platforma rządziła dobrze, nie przekupywała ludzi socjalem (rostowski wprost mówił, że nie stać nas na 500+), zawiesiła i nie odwiesiła poboru do wojska, zrównała wiek emerytalny kobiet i mężczyzn, próbowała zaorać nierentowne górnictwo, zrobiła masę inwestycji pomimo największego kryzysu gospodarczego od lat 30 XX wieku (np drogi ekspresowe, autostrady, terminal lpg w świnoujściu), a moje życie ogólnie poprawiła się za ich rządów... no ale skoro
Ale ja ci mówię, że nie do takich jak ty pisałem to porównanie. Kieruję je do tych, którzy się kłócą o te dwie brązowe kulki. Jeden mówi że woli zjeść tą, bo mniejsza. Drugi że drugą, bo śmierdzi nieco mniej. Właśnie ich chcę uświadomić, jak bez sensu jest takie spieranie się. Jak przychodzi trzeci i mówi, że jedna to gówno śmierdzące, a druga to dobra czekoladka, to ja nawet nie próbuję go
@Pogadajmy: zarówno ty jak i wyborcy pisu jesteście gównem, brązowymi kulkami. Myślisz, że się różnisz od pisowca, że nie jesteś brązową kulką, a tak naprawdę może i trochę mniej śmierdzisz (jesteś gównem innego typu), ale nie zmienia to faktu, że jesteś gównem.

I teraz zapraszam do dyskusji, ale oczywiście jeśli twierdzisz, że nie jesteś gównem no to nie udzielaj się w dyskusji, bo moje porównanie kierowałem do tych co uważają, że
Bardzo ładnie tak mówić o ludziach, elegancko zaprezentowałeś swój poziom, ale raczej mnie to nie dziwi. Chciałeś zrobić analogię, ale wyszło od czapy, trochę pomieszałeś tematy.

Ale skoro aż tak bardzo ci zależy na usłyszeniu, czemu rządy PO były złe, to przeleć wzrokiem po samych nagłówkach i przypomni ci się co Twoi ulubieńcy #!$%@?:

Rozbrajanie i niszczenie polskiej armii
Śledzenie internautów, ACTA
Otwartość na imigrantów i multikulti
Wszechobecny nepotyzm
Liczne przypadki korupcji
  • 0
@stannis: A nie wiem czemu się tak zrobiło, mój błąd.

To teraz już nie jestem pisowcem a kucem? Ależ ja szybko zmieniam te opcje polityczne :D

Ale tak na prawdę to nie potrzebowałbym uciekać się do takich sztuczek. Tu jest K.O. i właśnie chętnie bym jeszcze zobaczył co byś tam wyjęczał z poziomu desek. Zapraszam. Nadal czekoladka smakuje, czy jednak przypomniałeś sobie, że PO również było złe?
  • 0
właśnie chętnie bym jeszcze zobaczył co byś tam wyjęczał z poziomu desek.


@Pogadajmy: czekaj, czekaj, przekleiłeś kilka nagłówków z tvp info i myślisz, że kogoś zaorałeś?

Przecież to co napisałeś to albo bzdura, albo jakaś opinia rodem z gazety polskiej, na przykład wymienienie acta to wyjątkowo debilny z twojej strony argument przeciwko platformie ponieważ samo porozumienie acta nie weszło w życie, a tusk po wysłuchaniu przeciwników acta sam przyznał, że się