Wpis z mikrobloga

@stannis: Właśnie afer tu celowo nie wrzucałem, bo za długa lista. Jedynie nadużycia, kłamstwa i głupie pomysły.

Mówisz, że to nagłówki z TVP. Czyli to wszystko nieprawda? Nie działy się takie rzeczy? Tylko do jednego się odniosłeś i tylko potwierdzasz, że to był błąd ich rządu.

Wymień które tematy są fałszywe, zobaczymy co wymyślisz.
Hahaha gratki dla Ciebie brachu, masz mnie totalnie :D Jak dzieciaka mnie podpuściłeś. Cały czas myślałem, że to wszystko na serio piszesz, a tu taki trolling. Serio dobra robota. To miłej majówki w takim razie, trzymaj się :)
@Pogadajmy: no o co chodzi? Chciałeś żebym wymienił fałszywe tematy z twojej strony to wymieniłem, w czym problem?

Poza tym to co tam jeszcze jęczysz na tych deskach po knockdownie? W sumie posądzenie o trolling (oczywiście bez żadnych argumentów) i nie zawołanie do odpowiedzi to już jest ciężki nokaut, a nie knockdown.
@Pogadajmy: kolejny fikołek i unik zostały przez ciebie zrobione, tylko po aby nie odnieść się do mojej wypowiedzi w której wymieniłem bzdury które napisałeś. Dawaj następnego fikołka cyrkowcu.
A do czego ja mam się odnosić niby? Jaja sobie robisz mówiąc, że PO nie miało afer, nie podnosiło podatków, nie oszukało ludzi, nie było skorumpowane itd. Mam się odnosić do żartu? No to przecież rozśmieszył mnie, ale niepotrzebnie go ciągniesz dalej, bo to przestaje śmieszyć.
@Pogadajmy: do czego masz się odnosić? Chciałeś żebym wymienił w których tematach nie masz racji to wymieniłem, a ty się do tego nie odniosłeś. Co tam jeszcze jęczysz po tym nokaucie? Może pora odpuścić skoro jesteś na deskach i nie wiesz co piszesz?
@Pogadajmy: wiesz co, skoro nie odnosisz się do tematu, tylko coś tam jęczysz na deskach (notabene już wcześniej to pisałeś, tylko zmieniłeś komentarz, nowe wytyczne? xD), nawet już boisz się mnie zawołać to może po prostu odpuść. "Tu jest K.O." jak to mawiają kuce :D
@stannis: Tak tak, strasznie się boję zawołać, bo wbrew faktom powiesz mi "nieprawda" i mnie znokautujesz xD Przecież mam frajdę z tego co piszesz. Chociaż powtarzasz po mnie większość sformułowań, wysiliłbyś się trochę bardziej I powiedział coś własnego ok?

Do czego ja mam się niby odnosić? Mówię suche fakty, że za PO była korupcja, niegospodarność, nepotyzm, kłamstwa, wałki itd. Ty mówisz, że nie było i mam coś jeszcze jakoś uzasadniać. Przecież
Mówię suche fakty


@Pogadajmy: przecież ja też mówię suche fakty: na twoją żądanie podałem ci listę tematów dotyczących platformy w których nie masz racji. Dalej do tej listy się nie odniosłeś, tylko jakieś fikołki strzelasz, w sumie to nawet śmieszne co tam jęczysz z poziomu desek xD
jakoś nie widzę tej listy


@Pogadajmy: chciałeś żebym wymienił tematy, które są fałszywe (z tych które podałeś), to wymieniłem: wszystkie. To jest ta lista, wszystkie tematy są fałszywe, a ty w ogóle nie chcesz się do tego odnieść, tylko walisz fikołki jak zawodowy cyrkowiec xD i to z poziomu desek xD
Jedno słowo, to nie lista.

No ale mówiłem, to jak rozmowa z plaskoziemcą... Niczym się nie różnisz od fanów Jarka wierzących we wszystko co powiedzą w TVP. Niczym oprócz partii, którą tak bezkrytycznie postrzegasz. Przemyśl to jeśli potrafisz.

@stannis
@Pogadajmy: zrobiłeś listę tematów na temat platformy, spytałeś się mnie które są fałszywe, odpowiedziałem "wszystkie", czyli podałem w ten sposób całą twoja listę i teraz zamiast się do tego odnieść to kolejnego fikołka robisz xD w sumie może się wydawać, że celowo udajesz idiotę, ale ja wiem, że nie udajesz idioty, skoro jesteś na tyle mało ogarnięty, że bez zastanowienia, refleksji i zapijania łykasz praktycznie wszystkie zarzutki pisu na temat opozycji
@stannis: Nie pytałem przecież, tylko ci mówię co złego robili i podałem mocno skróconą listę. Mówisz, że to kłamstwo i każesz mi się odnieść do tego. Jak mam się odnieść? O co ci chodzi tutaj?
@Pogadajmy pytasz sie gdzie wg mnie mowisz nieprawde, ja wskazuje gdzie, a ty zamiast sie odniesc do tego co napisalem to piszesz o wszystkim tylko nie o tym, pozniej stwierdzasz, ze ja w ogole nie podalem ci gdzie sie mylisz, a na koniec w sumie nie wiesz jak odniesc sie do odpowiedzi na twoje wlasne pytanie.

Super dyskusja, prawie jak szachy z golebiem, tyle ze ty zrobiles na odwrot niz golab, najpierw
@Pogadajmy czyli kolejny fikolek zaliczony, w poprzednim komentarzu jak jakiemus glabowi napisalem, ze nie odniosles sie do mojej odpowiedzi na twoje pytanie o falszywe tematy, a ty pytasz sie znowu do czego masz sie odniesc.

Ja myslalem, ze ty na serio piszesz, a tu taki trolling. haha gratki masz mnie totalnie, myslalem, ze jestes uposledzony, a ty mnie jak dzieciaka podpusciles, serio dobra robota.
Ctrl+c, ctrl+v znowu poszło w ruch xD

Przecież wtedy JEDYNE co napisałeś, to że wszystkie te rzeczy są nieprawdziwe a potem już tylko majaczyłeś o deskach, trollingu, fikołkach itp. Nic na temat. Do do czego ja biedny mam się #!$%@? odnosić? :p

Ja serio chętnie pogadam o polityce, ale jeszcze raz mi napiszesz jakieś pierdoły o kucach, fikołkach czy czymś w tym stylu, to będzie koniec rozmowy, bo już i tak za
@Pogadajmy po pierwsze to klamiesz, ze jedyne co napisalem to, ze wszystkie te rzeczy sa nieprawdziwe. Napisalem o acta i w ogole sie do tego nie odniosles, zamiast tego kazales mi wymieniac gdzie jest nieprawda w tym co napisales, czyli ja sie jakos odnioslem do twojej debilnej listy truizmow zywcem z programu rachonia, a ty do mojej odpowiedzi o acta sie nie odniosles. Ja probowalem argumentow, ty nie.

Po drugie to ja
ACTA skomentowałem przecież. Nic więcej na temat nie powiedziałeś, a teraz znowu #!$%@? o dyskusji, a nie na główny temat. Oczywiście nie dałbyś rady wybronić PO z moich zarzutów, ale liczyłem, że spróbujesz i porobisz śmieszne fikołki przy tym. Niestety wijesz się jak piskorz i gadasz o wszystkim, tylko nie o tym i to już mnie nie bawi, a męczy. Tak jak zapowiadałem kończę rozmowę. Szkoda mi więcej czasu na próby tłumaczenia
@Pogadajmy: widzę, że znowu włączył ci się tryb cykora i boisz się zawołać :D
Gdzie coś niby odpisałeś o acta, pewnie znowu kłamiesz, ale masz szanse dać link albo zacytować komentarz kłamczuszku.

Co do reszty wypowiedzi to cóż, kończ dyskusje, kończ, ta dyskusja nie miała sensu od kiedy zmieniłeś się w generator pasków tvp. Jedyne po co ciągnąłem dyskusje to po to żebyś mi wypomniał to co sam robiłeś, zrobiłem to