Wpis z mikrobloga

PORADNIK JAK ZOSTAĆ PRAWICZKIEM 30 LVL (SPRAWDZONE I POTWIERDZONE!!!)

1. Nie wchodź w żadne interakcje z kobietami. Nawet jeśli są w Twoim zespole (grupie na uczelni / w pracy). Nie podejmuj żadnych działań i nigdy nie rób pierwszego kroku do rozpoczęcia rozmowy, siedź w miejscu 8 godzin i komunikuj się tylko w temacie pracy / nauki.

2. Nie wychodzić nigdzie poza uczelnię / pracę i sklep. Po powrocie do domu nic nie rób, tylko siedź przy komputerze, albo patrz w sufit.

3. Nie interesuj się niczym związanym z interakcjami społecznymi. Od tej pory twoje zainteresowania to gry komputerowe, filmy, muzyka, anime, programowanie, anonimowe fora dla debili.

4. Bądź twardym autystą i nie próbuj na własną rękę zacząć poznawać dziewczyn. Nie chodź w zatłoczone miejsca, gdzie są dziewczyny i kobiety, nie rejestruj się w aplikacjach randkowych, nie przychodź na żadne imprezy nawet jak cię zapraszają.

5. Nie dbaj o siebie. Codziennie zapominaj umyć zęby, uczesać włosy, noś przepocone ubrania i noś ten sam T-shirt przez 2-3 dni, bierz prysznic mniej niż 3 razy w tygodniu, nie używaj wody kolońskiej, kupuj i noś źle dobrane ubrania o wyblakłych kolorach.

6. Jak coś to wszystko jest normalnie, nie ma potrzeby próbować czegoś zmieniać. W końcu jak mówią psycholoszki to trzeba zaakceptować siebie takim, jakim się jest, prawda? :) Od teraz twój krąg towarzyski to 2-3 znajomych, tacy sami podludzie jak ty jak ty i ewentualnie twoja mamełe.

#blackpill #p0lka #rozowepaski #zwiazki #przegryw #tinder #seks
positivementalattitude - PORADNIK JAK ZOSTAĆ PRAWICZKIEM 30 LVL (SPRAWDZONE I POTWIER...

źródło: animepro

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
nie używaj wody kolońskiej, kupuj i noś źle dobrane ubrania o wyblakłych kolorach


@positive_mental_attitude: zacząłeś dobrze (brak interakcji z ludźmi z definicji wyklucza poznanie kogoś), ale tutaj to się zesrałeś. Tzn. podałeś jakiś tysięczny powód, kótry jest tak nie istotny, ze ludzie ruchają bez żadnych wód kolońskich i nowych ubrań.
  • Odpowiedz
@positive_mental_attitude:

1. A o czym z nimi niby rozmawiać? Jaki profesor głupi #!$%@?, bo zadał zadanie na 30 minut? Czy jak na imprezie się ktoś zrzygał i było śmiesznie?
2. A gdzie wychodzić? Siedzieć samemu w barze, czy w klubie? Zakładam, że forma na siłce już zrobiona.
3. To może mam medytacją sprawić, żeby interakcje społeczne mnie zaczęły interesować? Jak zebrałem złe doświadczenia i nabrałem pogardy do ludzi to mam iść
  • Odpowiedz
just wystarczy być zwyklakiem 5-6/10


@De_Fault: No nie powiesz mi, że będąc przeciętnym uporządkowanym kolesiem mając znajomych i zagadując do lasek dosłownie żadna nie byłaby zainteresowana żadną bliższą relacją XD Z przeciętnym ryjem po prostu trzeba być mentalnie nieogarniętym żeby w życiu nie poruchać.
  • Odpowiedz
1a. Wchodź w interakcje z kobietami. Będą z tobą rozmawiać, ale tylko na uczelni / w pracy.

1b. Próbuj wchodzić w interakcje z kobietami, ale nie są zainteresowane interakcjami z tobą.

2a. Chcesz wyjść poza uczelnię, ale nikt cię nigdzie nie zaprasza.

2b. Udaje ci się wyjść, ale nie masz wspólnych tematów i nie śmieszy cię, że ktoś miał spodnie w innym kolorze.

5a. Zmieniaj T-shirt codziennie na inny, ale nie masz
  • Odpowiedz