Wpis z mikrobloga

dlaczego


@Bover: Też nie lubię tych spędów polackich, bo zawsze jest to wydarzenie zdominowane przez jakiegoś głupio - mądrego kretyna który na prawo i lewo głosi swoje mądrości w tematach o których nie ma pojęcia jak polityka, dietetyka, normy społeczne, ekonomia, motoryzacja czy wychowywanie dzieci.

Rozmowa z nim nie ma sensu bo jest pewien swoich racji, a od słuchania tego raka rzygać się chce. Nie chcesz robić przykrości gospodarzowi to znosisz
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: xD ty też jesteś tym "głupio-mądrym" co myśli, że tylko on ma rację a inni to "niziny intelektualne" tylko ty w przeciwieństwie do niego boisz się bronić swoich racji, nie masz argumentów i kisisz się w swoim sosie. Siedzisz więc #!$%@? kiedy inni się dobrze bawią i sobie myślą o #!$%@? mu chodzi? Siedzi z miną jakby gówno miał pod nosem. Więcej luzu człowieku, każdy może mieć swoje zdanie.
  • Odpowiedz
@inflacja_biedaku: Często nie mam racji i staram się uczyć od lepszych ode mnie. Po prostu wyjście poza bańkę górnego percentyla IQ daje mi raka w starciu z bezrefleksyjną masą idącą taranem przez życie, nie mam zamiaru nikogo do niczego przekonywać ani wygłaszać swoich mądrości, staram się żyć tak żeby mieć z takimi ludźmi jak najmniej do czynienia, ale czasem jednak się trafi sytuacja gdy nie da się łatwo wymiksować z ich
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Bover: Jestem efektem tysięcy małych interakcji, które zsumowały się do tego kim jestem. Jeśli miałem przewagę negatywnych lub bezcelowych to nic dziwnego, że tak patrzę na rzeczywistość.

Nawet zalew seryjnych pozytywnych interakcji tego nie zmienił, więc już mam to w dupie od lat i chcę po prostu przeżyć życie w spokoju z osobami które znam i nie tworzą problemów z dupy, a tacy dynamiczni i aktywni społecznie gawędziarze nieproszeni ładują mi
PfefferWerfer - @Bover: Jestem efektem tysięcy małych interakcji, które zsumowały się...

źródło: 573

Pobierz
  • Odpowiedz